موج
کدخبر : ۳۴۹۵۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349553

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 42 بیمار جدید به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته در کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد 42 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بستری شده‌اند که 33 نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند.

وی گفت: در حال حاضر درمجموع تعداد 272 بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد 245 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 27 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت ودرمان هستند.

این مقام مسئول اضافه کرد: متاسفانه در شبانه روز گذشته 5 مورد فوتی که سه مرد ۵۰، ۶۰، ۸۱ ساله و دو زن ۶۸ و ۸۱ ساله بوده‌اند، در منطقه کاشان رخ داده و در این بازه زمانی در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل نیز یک مورد فوتی که مردی ۷۲ ساله بوده، رخ داده است.

مروجی بیان داشت: تاکنون ۷۳ هزار و 375 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین تا کنون چهار هزار و 807 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: 57 نفر از کل بیماران مبتلا به کوید 19 در منطقه کاشان در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 54نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 3 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها