موج
کدخبر : ۳۴۹۳۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349353

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امرو خیریه استان اصفهان خبر داد:

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امرو خیریه استان اصفهان از معرفی نفرات برتر بخش دعاخوانی مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات ملی قرآن کریم در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام مهدی طاهری بیان کرد: پس از داوری صورت گرفته یک نفر در بخش خواهران، یک نفر در بخش برادران و یک گروه مدیحه ساریی از استان اصفهان برای حضور در مسابقات کشوری انتخاب شدند.

وی  در خصوص برگزاری بخش دعاخوانی مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در استان اصفهان اظهار کرد: این دوره از مسابقات با حضور 50 شرکت کننده شامل 26 خانم و 24 مرد برگزار شد.

این مقام مسئول افزود: دعاخوانی شرکت کنندگان در بخش دعاخوانی این دوره از مسابقات تصویربرداری شده و برای دئاوری به تهران ارسال شده است.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امرو خیریه استان اصفهان اضافه کرد:علیرضا سلامی از شهرستان گلپایگان، زینب حاجیان از شهرستان اصفهان و گروه تواشیح ملکوت از شهرستان خمینی‌شهر از استان اصفهان به مسابقات ملی راه یافتند.

حجت‌الاسلام طاهری گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است چهل و سومین دوره مسابقات ملی قرآن کریم در آبان ماه سال جاری برگزار شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها