موج
کدخبر : ۳۴۹۲۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349288

به منظور توسعه خدمات غیرحضوری در هرمزگان محقق شد؛

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی هرمزگان گفت: به منظور توسعه خدمات غیرحضوری در استان ارائه شماره حساب بانکی مستمری‌بگیران در سامانه تامین اجتماعی محقق شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عباس اکبری سرپرست اداره کل تامین اجتماعی هرمزگان از فراهم شدن امکان ارائه شماره حساب بانکی مستمری‌بگیران تحت پوشش این سازمان به صورت غیرحضوری خبر داد.

عباس اکبری، ضمن بیان جزییاتی در این رابطه اظهار کرد: به منظور توسعه خدمات غیرحضوری به مستمری‌بگیران، کاهش مراجعات غیرضروری و افزایش رضایتمندی مخاطبان و همکاران، امکان ارائه شماره حساب بانکی توسط مستمری‌بگیران، در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به آدرس eservices.tamin.ir ایجاد شده است.

وی افزود: مستمری‌بگیران می‌توانند با ورود به سامانه مذکور با کد کاربری و رمز عبور مختص خودشان و از طریق منوی مستمری‌بگیران، گزینه"اعلام شماره حساب بانکی ویژه مستمری‌ بگیران"، نسبت به تکمیل اطلاعات و ارسال آن برای شعبه محل دریافت مستمری اقدام کنند.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی هرمزگان خاطرنشان کرد: ثبت شماره حساب بانکی توسط مستمری‌بگیر در سامانه و پذیرش یا عدم پذیرش آن توسط شعب سازمان تامین اجتماعی، از طریق ارسال پیامک به آنها اطلاع‎رسانی می شود.

اکبری یادآور شد: در حال حاضر بیش از ۵۱ هزار نفر مستمری بگیر در این استان از خدمات تامین اجتماعی بهره مند هستند که با احتساب افراد تحت تکفل آن‌ها، جمعیتی بالغ بر به ۹۰ هزار نفر را شامل می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها