موج
کدخبر : ۳۴۹۲۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349269

سرمایه گذار چینی از عملکرد پلیس در دستگیری سارقان تلفن همراهش قدردانی کرد و گفت: این عملکرد پلیس ایران باعث اعتماد من نسبت به سرمایه گذاری بیشتر در ایران شده است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سردار سید محمود میرفیضی در گفت‌وگویی اظهارداشت: در پی سرقت تلفن همراه یک سرمایه گذار چینی توسط 2 موبایل قاپ، موضوع در دستور کار مأموران پاسگاه انتظامی سلفچگان استان قم قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش رئیس و مأموران این پاسگاه در کمتر از 5 ساعت سارقان شناسایی و حین فروش تلفن همراه مسروقه دستگیر و تلفن همراه نیز به صاحبش تحویل شد.

فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: این سرمایه گذار چینی طی نامه ای از پلیس قدردانی و بیان داشته از عملکرد پلیس ایران شگفت زده و باعث اعتمادش نسبت به سرمایه گذاری بیشتر در ایران شده است.

متن نامه این سرمایه گذار به شرح ذیل است،

با نهایت احترام به فرماندهی محترم پاسگاه انتظامی سلفچگان جناب سروان مظفری

من یک فرد چینی هستم که در ایران سرمایه گذاری کرده ام دو دستگاه تلفن همراه ام توسط 2 نفر به سرقت رفت، در کشور چین تلفن همراه نماینده کامپیوتر و کیف پول است، بنابراین از بین رفتن تلفن های همراه به معنای از بین رفتن اطلاعات مهم است.

همچنین 2 عدد سیم کارت کشور چین نیز درون آن بود که برای دریافت مجدد آن ها باید به کشورم برمی گشتم که برای من خیلی نگران کننده بود .

به طور غیر منتظره در طی 5 ساعت گزارش این پرونده به کلانتری در آن روز، رئیس پاسگاه شخصاً پرونده را پیگیری کرد و تلفن همراه را از محلی که سارقان در آنجا بودند و قصد فروختن آن را داشتند، پیدا کرد.

از توانایی پلیس ایران خیلی شگفت زده شدم، تلفن همراه و تمام اطلاعات من توسط پلیس ایران پیدا شد، برای من خیلی حس خوبی بود، در اینجا از پلیس ایران و توانایی آن ها نهایت سپاسگزاری را دارم، همچنین اعتماد من نسبت به سرمایه گذاری بیشتر در ایران افزایش پیدا کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها