موج
کدخبر : ۳۴۸۷۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348752

علیرضا محبی خبر داد؛

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرزی پارس آباد مغان از برگزاری اردوی آمادگی تیم ملی هاکی جمهوری‌اسلامی ایران برای شرکت در مسابقات ششمین دوره جام جهانی هاکی داخل سالن آقایان در سال ۲۰۲۱، به این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اردبیل علیرضا محبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرزی پارس آباد مغان اظهارداشت:  اردوی تیم ملی هاکی‌ جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مسابقات جهانی بلژیک از تاریخ ۲۱ الی ۲۷ مهر ماه به جهت آماده‌سازی و شناسایی بازیکنان در  شهرستان پارس‌آباد مغان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: به دلیل آب و هوای مناسب شهرستان پارس آباد  در این فصل از سال، این اردو  در سالن ورزشی فجر برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرزی پارس آباد بیان کرد: شیوع بیماری کرونا و رعایت دستورالعملهای بهداشتی قرار است آزمایش کاملی از اعضای کاروان ورزشی انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج، شهرستان پارس آباد مغان در همسایگی جمهوری آذربایجان و در کنار رود همیشه خروشان ارس و یکی از شمالی ترین نقاط استان اردبیل است، این شهرستان از مناطق خوش آب و هوای و با جاذبه‌های دیدنی و گردشگری است ، جمعیت این شهر  حدود ۱۰۰ هزار نفر و تمامی مردم این شهر شیعه و به زبان ترکی صحبت می‌کنند. همسایگان این شهر ، اصلاندوز، کلیبر، بیله سوار و گرمی می باشد. این شهرستان دارای سه بیمارستان به نام های بیمارستان ارس و بیمارستان امام خمینی (ره) و بیمارستان شهداء و همچنین قدیمی ترین فرودگاه کشور در سال 1352 در این شهرستان مرزی تأسیس شده است.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها