موج
کدخبر : ۳۴۸۵۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348572

سرپرست مخابرات منطقه اصفهان ازعزم جدی مخابرات منطقه اصفهان بر افزایش کیفیت سرویس ها و خدمات مخابراتی در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ناصر مشایخی در دیدار با حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شریف شاهین شهر،میمه و برخوار در مجلس یازدهم ضمن تشریح آخرین وضعیت مخابراتی این حوزه انتخابیه اظهار کرد: مخابرات منطقه اصفهان با عزم و اراده ای مضاعف پیگیر اعتلای کمی و کیفی سرویس ها و خدمات مخابراتی در سراسر استان است.

وی خدمت خالصانه به مردم را هدف والای مجموعه مخابرات دانست و افزود: مخابرات منطقه اصفهان همواره با اتکا بر توان و تخصص نیروهای متعهد خود در صف اول خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم بوده و امیدواریم درصد رضایت عمومی از سرویس ها و خدمات این مجموعه بیش از پیش شود.

سرپرست مخابرات منطقه اصفهان گفت: از ابتدای بروز شرایط کرونایی در کشور و افزایش نیاز مردم به خدمات غیر حضوری و به دنبال آن بالا رفتن میزان استفاده از اینترنت، مخابرات منطقه اصفهان با اتخاذ تدابیر تخصصی اقدام به بروزرسانی و ارتقاء شبکه ثابت و همراه نمود که ماحصل آن افزایش پهنای باند و تسهیل و تسریع دسترسی به اینترنت در کل استان بود.

گفتنی است؛ حسینعلی حاجی ، نماینده مردم شریف شهرستان شاهین شهر،میمه و برخوار نیز  در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات مخابرات به بیان دغدغه ها و مشکلات مخابراتی حوزه انتخابیه خود پرداخت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها