موج
کدخبر : ۳۴۸۴۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348400

فرماندار یزد در بازدید واحدهای شهرک صنعتی یزد عنوان کرد:

فرماندار یزد به همراه کیومرث اعلایی مدیر شعب بانک صادرات یزد از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی یزد بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، سیدمحمد رستگاری فرماندار یزد به همراه کیومرث اعلایی مدیر شعبه بانک صادرات یزد از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی یزد بازدید کرد و مشکلات واحدهای تولیدی در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است: درخواست تسهیلات برای سرمایه در گردش توسط واحد های شرکت پلیمر فرس تولید کننده رول پت همچنین درخواست راه اندازی واحد کاغذ اطلس و راهنمایی برای دریافت تسهیلات شرکت نگارین چاپ ایساتیس در این بازدید مطرح شد.  

فرماندار یزد گفت: بازدید و بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی در دستور کار فرمانداری شهرستان یزد است و این هفته شهرک صنعتی یزد و واحدهای تولیدی آن مورد بازدید قرار خواهد گرفت.

 وی افزود: برخی از واحدهای تولیدی به علت مسائل نقدینگی با روند تولید کاهشی مواجه شدند که سعی می‌شود با حضور روسای برخی از بانک های شهرستان در این بازدید ها گره ای از مشکلات تولید باز شود.

رستگاری عنوان کرد: این تسهیلات به همه واحدهای تولیدی به خصوص واحدهایی که در شرایط تحریم می توانند گره گشا باشند اختصاص خواهد یافت و تلاش می‌شود با همکاری بانکها مشکل نقدینگی واحدهای تولیدی رفع همچنین اخذ تسهیلات برای واحدهای تولیدی در حال احداث تسهیل شود.

فرماندار یزد درباره مشکل یکی از واحد های تولیدی مورد بازدید گفت: این واحد تولیدی از سال90 موافقت اصولی را دریافت کرده ولی مالکان اولیه این واحد موفق به بهره برداری این واحد نشدند و با مالکیت جدید در حال تکمیل است که برای خرید و نصب تجهیزات به تسهیلات نیاز دارد.

 لازم به ذکر است: مقرر شد پس از ثبت نام واحدها در سامانه بهین یاب و تصویب در کارگروه اشتغال تسهیلات در اسرع وقت پرداخت شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها