موج
کدخبر : ۳۴۸۲۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348298

رئیس مجمع نمایندگان مازندران:

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: زمین‌هایی که به سرمایه گذاران واگذار شده، اما طرحی در آنها اجرا نشده، پس گرفته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مهدی سعادتی  در جلسه این مجمع با مدیران صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اهمیت تسریع در فعالسازی واحد‌های راکد تولیدی اظهار داشت: وضعیت استقرار و فعالیت واحد‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی و دیگر زمین‌هایی که در مناطق مختلف واگذار شدند بررسی می‌شود و در صورتی که سرمایه گذار ان را وارد چرخه تولید نکرده باشد پس گرفته می‌شود تا به سرمایه گذاران واقعی واگذار شود.

وی در ادامه همچنین از افزایش نظارت‌ها بر روند واگذاری‌ها و برخورد با متخلفان خبر داد و افزود: تخلفاتی در برخی واحد‌های دام و طیور مازندران گزارش شد که به زودی بررسی و برخورد خواهد شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران تصریح کرد: بیش از 70 واحد تولیدی بدهکار که به تملک بانکها در آمده بودند به چرخه تولید برگشتند.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت مازندران هم در این نشست با اشاره برخورد سریع و جدی با تخلفات صنفی در مازندران گفت: از لحاظ نظارت و کنترل بازار و تعداد پرونده‌های تشکیل شده، مازندران رتبه نخست را در کشور دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها