موج
کدخبر : ۳۴۷۷۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347763

فرماندار یزد تاکید کرد:

فرماندار یزد بیان کرد: فراهم آوردن امکانات لازم به منظور خود اتکا نمودن افراد و خانواده های مورد حمایت و سایر نیازمندان از طریق ایجاد اشتغال و اعطای تسهیلات مورد نیاز از اهدافی است که در شهرستان یزد به دنبال آن هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد شجاعان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد روز دو‌شنبه با حضور در محل فرمانداری شهرستان یزد با سید محمد رستگاری فرماندار یزد دیدار و پیرامون مسائل مددجویان کمیته امداد گفتگو کردند.

فرماندار یزد در این دیدار،  ضمن ابراز تشکر و قدردانی از فعالیت های مستمر و شبانه روزی امدادگران تلاشگر کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) درامرخدمت رسانی به محرومین بالاخص فراهم سازی زمینه اشتغال و خودکفایی مددجویان تصریح کرد : توجه به عزت نفس و کرامت انسانی با ارزشترین قشرجامعه یعنی محرومین و ایتام بایستی سرلوحه امور قرار گیرد .

وی افزود:فراهم آوردن امکانات لازم به منظور خود اتکا نمودن افراد و خانواده های مورد حمایت و سایر نیازمندان از طریق ایجاد اشتغال و اعطای تسهیلات مورد نیاز از اهدافی است که در شهرستان به دنبال آن هستیم.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان نیز درهمین راستا خواستار تعامل و همکاری تنگاتنگ فرمانداری و رؤسای بانک های عامل شهرستان در خصوص دستیابی و نیل به این اهداف شد.

در این دیدار موضوعات مددجویان کمیته امداد اعم از اشتغال و مسائل مرتبط با بیماری کرونا، وام کار گشایی و اقدامات کمیته امداد در این زمینه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها