موج
کدخبر : ۳۴۷۴۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347432

۶ بیمار کرونایی، شبانه روز گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل جان باختند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، هم اکنون ۵۰۸ بیمار با احتمال ابتلا به کروناویروس، در مراکز درمانی مازندران بستری هستند.

همچنین ۱۴۶ بیمار با علائم حاد تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری و در این مدت ۶ بیمار کرونایی جان خود را از دست داده اند.

 

شناسایی ۸۸ بیمار جدید کرونایی در مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: شبانه روز گذشته، ۸۸ بیمار جدید مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه، بستری و ۸۷ بیمار با بهبودی نسبی، برای ادامه درمان در منزل ترخیص شدند.

سید عباس موسوی با اشاره به بستری ۳۷۲ بیمار مبتلا به کروناویروس در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: در حال حاضر ۱۰۱ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های مازندران قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصریح کرد: ۲۴ ساعت گذشته هم، ۴ بیمار با تشخیص قطعی ابتلا به بیماری کووید ۱۹، در بیمارستان‌های زیرمجموعه این دانشگاه، جان خود را از دست دادند.

 

بستری ۲۶ بیمار جدید کرونایی در بابل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم به بستری ۱۳۶ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در چهار بیمارستان زیرپوشش این دانشگاه اشاره کرد و گفت: ۲۶ بیمار مشکوک به کروناویروس، شبانه روز گذشته در مراکز درمانی بابل شناسایی و بستری شدند.

سیدفرزاد جلالی، از ترخیص ۱۸ بیمار در این مدت از بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل خبر داد و افزود: ۳۵ بیمار بدحال در بخش مراقبت‌های ویژه، تحت درمان‌های تخصصی و تنفسی قرار داشته و ۲ نفر از بیماران هم بر اثر کروناویروس، شبانه روز گذشته در این بیمارستان ها، فوت کردند.

روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل نسبت به شیوع موج سوم کرونا در استان هشدار داده و بر تشدید رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی تاکید کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها