موج
کدخبر : ۳۴۷۳۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347353

بخشدارمرکزی سابق اصفهان در گفتگو با موج :

مقام ارشدسابق بخشداری اصفهان اظهار کرد:اصلاح نقاط حادثه خیز بخش مرکزی و ایمن سازی راه ها مهمترین اقدام مدیریت نزدیک به ۶سال بنده در بخشداری است.

علیرضا حسینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج  اصفهان، همزمان با مراسم تودیع ومعارفه بخشدار جدید گفت: در ۵ سال و ۷ماه خدمتم در بخشداری ۶۰ -۷۰درصد از برنامه های  ترسیم شده به منصه ظهور رسید که اصلاح نقاط حادثه خیز بخش مرکزی و ایمن سازی راه ها و محورهای مواصلاتی بخش از جمله جاده اشکاوند زیار و محور براان شمالی از پل جوزدان تل دستجا و جاده شش راه به قهجاورستان یکی از مهمترین اقدامات در بخشداری مرکزی اصفهان بوده است.

وی در ادامه از اقداماتی که در زمینه آموزش و پرورش انجام داده اشاره کرد و اظهار داشت:با مشارکت خیرین در روستاهای جار ، ایچی ، هفشویه و دشتی واحدهای آموزشی احداث گردید و با محوطه سازی و تعمیرات اساسی و جزیی به مدارس کمک شد.

بخشی در ادامه از اصلاح شبکه های آب در چند روستا و اصلاح روشنایی کل معابر و ترمیم و توسعه معبر اصلی تا ورودی روستاها و همچنین توسعه شبکه گاز آنها واجرای شبکه فیبر نوری در توسعه شبکه مخابرات را از دیگر اقدامات انجام شده در بخش مرکزی دانست.

بخشی در ادامه تکمیل و بهره برداری سالن های ورزشی و احداث زمین های چمن مصنوعی در برخی روستاها را از اقدامات ورزشی انجام شده در بخش مرکزی بیان کرد و افزود:احداث مراکز درمان و خانه های بهداشت وبهره برداری از آنها در روستاهای کوهان، دستجا، جیلان آباد، قلعه شور و زیار از دیگر اقدامات انجام شده در سال های اخیر است.

مقام ارشد سابق بخشداری اصفهان  در حوزه کشاورزی از پیگیری موضوع آب و شرکت در جلسات متعدد و همچنین پیگیری جهت اجرای شبکه برق چاه های آب کشاورزان یاد کرد و اظهار کرد: احداث واحدهای اشتغال زا مانند گلخانه ها و دامداری ها واجرای طرح های هادی و زیر سازی  و آسفالت ۷۰ درصدی معابر و احداث پارک و بوستان و پارک های کودک و ساختمان دهیاری ها وهمچنین احداث پایگاه آتش نشانی در روستاهای دستجا و پیله وران نیز از دیگر اقدامات انجام شده در بخش مرکزی بوده است.

حسینی در پایان با اشاره به هفته دفاع مقدس و یاد آوری رشادت های رزمندگان در دوران ۸ ساله جنگ تحمیلی از ساماندهی گلزارهای شهدا در روستاهای پیله وران ،تیمیارت وشیدان و احداث یادمان شهدای ایچی خبر داد.

به گزارش موج؛ سید سعید موسوی نجفی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی اصفهان  معرفی و از زحمات وتلاش های علیرضا حسینی قدردانی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها