موج
کدخبر : ۳۴۷۱۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347147

عباس جنگی مرنی:

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: تعداد ۳۱ حلقه از این چاه‌ها هم در طول شش ماهه اول سالجاری مسدود و مسلوب المنفعه شده است و در حال حاضر نیز ۵۱ حلقه چاه غیرمجاز هم اکنون در سطح استان وجود دارد و برنامه ریزی برای انسداد آتی این چاه‌ها نیز انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عباس جنگی مرنی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: تعداد ۳۱ حلقه از این چاه‌ها هم در طول شش ماهه اول سالجاری مسدود و مسلوب المنفعه شده است و در حال حاضر نیز ۵۱ حلقه چاه غیرمجاز هم اکنون در سطح استان وجود دارد و برنامه ریزی برای انسداد آتی این چاه‌ها نیز انجام شده است.

جنگی مرنی با اشاره به اینکه ۲۶۰ رشته قنات با مصارف آب حدود ۱۰ میلیون متر مکعب در سال در استان اردبیل وجود دارد، تصریح کرد: بالغ بر ۴ هزار و ۹۰ دهنه چشمه در سطح استان به ثبت رسیده است که مصارف این چشمه‌ها ۶۲ میلیون مترمکعب در سال است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل عنوان کرد: در طول سالهای 84 تا 89، 415 دستگاه کنتور بر روی چاه‌ها استان نصب شده است.

وی افزود: در طول برنامه پنج ساله پنجم توسعه نیز 599 دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه‌ها در سطح استان اردبیل نصب شده است که صرفه جویی حاصل از این اقدام حدود 14 میلیون مترمکعب بوده است.

جنگی مرنی با تاکید بر اینکه در سالهای 96 و 97 تعداد 114 دستگاه کنتور هوشمند در چاه‌های استان نصب شده است یادآور شد: در سال ۹۸ نیز علی رغم محدودیت منابع مالی، با تلاش همکاران معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت، تعداد 58 دستگاه کنتور در چاه‌های استان نصب گردید.

نصب کنتور هوشمند در سطح استان اردبیل

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در پایان تعداد کنتورهای نصب شده در شش ماهه اول سال ۹۹ را ۱۵۰ دستگاه با صرفه جویی ۴ میلیون مترمکعبی عنوان کرد و گفت: اهداف تعیین شده برای نصب کنتور هوشمند در سطح استان اردبیل در طول سال ۹۹ تعداد ۲۵۰ دستگاه کنتور است که اقدامات لازم در این راستا تداوم دارد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها