موج
کدخبر : ۳۴۷۰۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347010

با حضور دکتر نوبخت:

تفاهم‌نامه احداث ۲ هزار واحد مسکن محرومین استان کرمانشاه با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه، مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد امام (ره) و استاندار کرمانشاه مبادله شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه در آیین تفاهم‌نامه احداث ۲ هزار واحد مسکن محرومین استان کرمانشاه، گفت: این تعداد واحد مسکونی برای افراد کم‌درآمد استان کرمانشاه که توان تأمین مسکن ندارند ساخته می‌شود.

محمدباقر نوبخت با اشاره به اینکه بنیاد مسکن ساحت این واحدها را بر عهده دارد، افزود: کمیته امداد امام هم برای افراد زیرپوشش خود در ساخت این واحدها کمک می‌کند.

وی تأکید کرد: این واحدها باید حداکثر هفت ماه ساخته شود و بهار سال آینده به بهره‌برداری برسد.

نوبخت افزود: ساخت این واحدها کمترین خدمتی است که نظام می‌تواند به مردم متدین، مقاوم و صبور استان کرمانشاه کند.

رونمایی از کتاب عملکرد ۷ ساله دولت تدبیر و امید در استان کرمانشاه، امضاء تفاهم‌نامه‌های پروژه‌های جهش تولید استان و‌ تکمیل پوشش سیگنال رسانی شبکه‌های تلویزیونی و همچنین تجلیل بازنشستگان استان کرمانشاه از دکتر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه به لحاظ تلاش‌های صورت گرفته برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان از دیگر برنامه‌های انجام‌شده در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها