موج
کدخبر : ۳۴۶۹۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346974

مدیر حرکت‌های جهادی سازمان بسیج سازندگی استان قم:

مدیر حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی استان قم از توزیع چهار هزار بسته معیشتی در هفته دفاع مقدس به همت گروه‌های جهادی خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید علی سید میرزائی ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس ، با اشاره به اینکه خدمت به مردم رویکرد سازمان بسیج سازندگی استان قم در راستای محرومیت زدایی  است، اظهار کرد: خیرین و جمعی از گروه‌های جهادی به نیابت از شهدای استان قم اقدام به توزیع این بسته‌ها میان خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا کرده‌اند.

وی ادامه داد: در عرصه سلامت و بهداشت نیز سه ایستگاه سلامت با حضور پزشک عمومی و پزشک طب سنتی برپا شده که اقدامات تشخیصی و درمانی از جمله غربالگری با تست فشار خون و قند خون و انجام مشاوره در نقاط هدف به همت تیم های پزشکی درمانی بسیج جامعه پزشکی و گروه های جهادی محله محور در حال انجام است.  

مدیر حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی استان قم با اشاره به اینکه عرصه دیگر فعالیت گروه های جهادی در زمینه محرومیت زدایی است، گفت: با توجه به قرار گرفتن در ماه صفر گروه های جهادی طبخ و توزیع چهار هزار پرس غذای گرم را در دستور کار قرار دادند که این غذاها نیز در سطح استان بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.  

سید میرزائی در پایان با اشاره به اینکه علاوه بر این برنامه ها، گروه های جهادی حرکت های ارزشمندی را در راستای اجرای رزمایش همدلی و کمک مومنانه در دست اجرا دارند، خاطرنشان کرد: امیدواریم با این حرکت ها در حد توان مقداری از مشکلات محرومین شریف استان را کاهش دهیم و از خدا می خواهیم در این مسیر به ما توان و قدرت مضاعف بدهد تا در خدمت همنوعانمان باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها