موج
کدخبر : ۳۴۶۸۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346835

مسئول قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی البرز از افزایش فقر معیشتی در استان خبر داد و گفت: متاسفانه یک سوم جمعیت البرز در فقر معیشتی به سر می برند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، حجت الاسلام محمد منتج در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه قرارگاه محرومیت زدایی با هدف جلوگیری گیری از موازی کاری و انسجام بین کلیه دستگاه‌های خدمت رسان به محرومین در استان البرز راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه بانک اطلاعات دقیقی از وضعیت فقر در استان البرز وجود ندارد، افزود: باید بانک جامعی از وضعیت فقر و حاشیه نشینی در استان برای ارائه خدمات و برنامه ریزی در راستای بهبود وضعیت موجود آماده شود.

مسوول قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی البرز با اشاره به اینکه قرارگاه‌های مختلفی در امر محرومیت زدایی در استان البرز وجود دارد، بیان کرد: علیرغم وجود این قرارگاه‌ها محرومیت‌زدایی به خوبی در استان نتیجه نداده است.

منتج با عنوان اینکه یک سوم جمعیت استان البرز در فقر معیشتی به سر می‌برند و باید تلاش شود مسائل و مشکلات آن‌ها به صورت ریشه ای حل شود، تصریح کرد: 800 هزار نفر از جمعیت استان البرز در 61 نقاط حاشیه‌ای استان ساکن هستند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها