موج
کدخبر : ۳۴۶۶۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346600

حاج اسماعیل محمدی در گفتگو با موج:

مسئوول کانون سیره شهداء بیان کرد:هدف از روایتگری زنده نگه داشتن سیره شهداء است که جوانان ادامه دهنده این مسیر هستند.

حاج اسماعیل محمدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: از سال 97 کانون سیره شهداء در شهرستان تاسیس شد و فعالیت خود را آغاز نمود.

وی با توضیح این مطلب که بیماری کرونا بسیاری از برنامه ها را مختل کرده است، بیان داشت: با تلاش و همت سپاه توانستیم دومین همایش بزرگ راویان شهداء را در حسینیه ثارالله  برگزار کنیم.

محمدی هدف از تشکیل کانون سیره شهداء را پرورش و جذب نوجوانان و جوانان علاقه مند به انقلاب و شهداء خواند و گفت: تمام تلاش کانون سیره شهداء در راستای حفظ و نشر و روایت سیره و زندگی شهداست.

مسئوول کانون سیره شهداء با توجه به استقبال خوب راویان شهرهای استان ادامه داد: در گردهمایی بزرگ راویان که با حضور 150نفر از راویان شهرستان برگزار گردید راویانی از شهرهای زرین شهر ، مبارکه و نجف آباد حضور داشتند.

وی از روایتگری راویان شهرستان در مساجد و مدارس و اماکن دولتی خبر داد و اظهار کرد: شیوه روایتگری شهداء بر سه اصل ولایت و دشمن شناسی و روایتگری سیره شهداء استوار است.

محمدی در پایان خاطر نشان کرد: سیره شهداء باید همه گیرو فراگیر شود و نسل جوان باید ادامه دهنده این مسیر باشند که یاد و نام و روش و منش شهداء زنده بماند.

به گزارش موج؛ در دومین گردهمایی راویان شهرستان خمینی شهر از خانواده سه شهید شریفیان با حضور سردار رشیدی و امام جمعه خمینی شهر تقدیر و تشکر به عمل آمد.

سیره شهداأ

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها