موج
کدخبر : ۳۴۶۴۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346435

در قالب پویش هر هفته الف. ب. ایران،

طی مراسمی با شرکت به‌صورت ویدئو کنفرانس از سوی وزیر نیرو و حضور معاون عمرانی استاندار کرمانشاه، آب‌رسانی به ۵۹ روستای استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه در مراسم آب‌رسانی به روستاهای کرمانشاه که در روستای عزیزآباد شهرستان صحنه برگزار شد، با اشاره به خدمات خوبی که در دولت تدبیر و امید درزمینهٔ آب، فاضلاب و برق به روستاها ارائه‌شده، اظهار کرد: علاوه بر اجرای مداوم طرح‌های آب‌رسانی به روستاهای کرمانشاه، بخش قابل‌توجهی از پروژه عظیم سامانه گرمسیری در استان کرمانشاه نیز در دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری رسیده است.

سالاری در خصوص طرح‌های مورد درخواست حوزه آب و فاضلاب استان کرمانشاه نیز ابراز داشت: تصفیه‌خانه آب شهر کرمانشاه با ظرفیت پوشش یک‌میلیون نفر جمعیت در دست احداث است و هم‌اکنون نزدیک به ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تقاضا داریم اعتبارات موردنیاز برای تکمیل این پروژه تأمین شود.

وی همچنین از ساماندهی رودخانه قره‌سو و جداسازی فاضلاب از آن به‌عنوان یک مطالبه جدی مردم کرمانشاه نام برد و تصریح کرد: این رودخانه از داخل شهر کرمانشاه می‌گذرد و جاذبه‌های توریستی فراوانی دارد و سال گذشته تمهیداتی برای ساماندهی این رودخانه در کنار آبرسانی به روستاهای کرمانشاه فراهم‌شده که نیاز است ادامه پیدا کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها