موج
کدخبر : ۳۴۶۳۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346335

ابراهیم امامی :

فرماندار شهرستان مرزی پارس آباد مغان با بیان اینکه عدم مدیریت در انجام اقدامات زیرساختی در سنوات گذشته در حوزه دفع آب های سطحی که باعث بروز مشکلاتی شده بود،گفت : به دلیل بارش های چند روز اخیردر شهرستان که موجب آبگرفتگی معابر و دچار مشکل در چند نقطه شهر شده بود تاکنون فکری اساسی برای رفع این موضوع نشده است که ما به جد پی گیر این موضوع هستیم که این معضل از اساس حل شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ابراهیم امامی فرماندار پارس آباد بعد از ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان مرزی پارس آباد مغان اظهار داشت: ما در شهرستان از لایروبی کانالها با مشکلات جدی روبرو هستیم و باشروع عملیات لایروبی کانالها با هدف کاهش نقاط آبگیر در فصل بارندگی از آسیب های احتمالی ناشی از بارندگی های پاییزی و از وقوع سیلاب در مناطق پیشگیری شود.

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان پارس آباد خاطر نشان کرد:  باید اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان در بکارگیری تمامی ظرفیت‌های اداره را در پیشگیری و کنترل حوادث احتمالی در سطح شهرستان بیش از پیش آماده کنند.

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد با اعلام اینکه افتتاح خانه هلال در روستاها را ظرفیتی مناسب برای مدیریت بحران‌ها و مقابله و پیشگیری از حوادث دانست و گفت : با تشکیل خانه‌های هلال در روستاها و آموزش‌ همگانی باعث می‌شود مردم درحوادث ها تا رسیدن نیروهای امدادی خودشان ارائه خدمات و مدیریت کنند.

به گزارش موج، معاون واحد عمران شهرداری نیز گزارشی از تمهیدات اندیشیده شده برای جلوگیری از دفع تجمع آب های سطحی در هنگام بارندگی و تعیین سه نقاط میدان قیام ، میدان جانبازان و ولیعصر در مواقع بحران بیان کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها