موج
کدخبر : ۳۴۶۳۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346312

فرمانده انتظامی استان قم با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم انقلابی، شهید پرور و ولایت مدار استان تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج قم، در متن پیام سردار سید محمود میرفیضی آمده است: هفته دفاع مقدس ، یادآور رشادت ها و جانفشانی های ملتی بزرگ است که در طول هشت سال جنگ تحمیلی در مقابل استکبار جهانی و عمال دست نشانده آن ها، با افتخار و اقتدار مقاومت کرده و حماسه ای جاودان و ماندگار بر صفحه تاریخ خلق کردند.

این هفته یادآور  ایثار،جانبازی ها و فداکاری های ملت قهرمانی است که درس مردانگی و عزت را از مکتب سیدالشهدا اباعبدالله الحسین (ع) آموختند و در این مسیر تا پای جان مردانه ایستادند.

رزمندگان جبه های حق علیه باطل در طول هشت سال جنگ نابرابر، تمام وجود خود را در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب،دین مبین اسلام، عزت، شرف و موجودیت کیان اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند و در ظل رهبری پیامبرگونه بنیانگذار جمهوری اسلامی امام امت (ره) حماسه‌ای ماندگار را خلق کردند که جهانیان را به حیرت و تحسین برانگیخت.

اینجانب پیشاپیش فرارسیدن هفته دفاع مقدس که ویترین مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی های دلاورانه در زیر پرچم برافراشته اسلام و قرآن است، را به مردم انقلابی ،شهیدپرور و ولایت مدار استان و خانواده بزرگ نیروی انتظامی تبریک عرض می کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها