موج
کدخبر : ۳۴۶۲۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346232

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم:

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم گفت: جشنواره «شهر ما»، پیوندی مبارک میان رسانه دیجیتال و مدیریت شهری و رسالت‌های شهرداری است.

همایون یزدان پناه در گفتگو با خبرگزاری موج از قم، جشنواره رسانه ای «شهر ما» را فرصتی با ارزش و بستری تخصصی برای حضور فعال رسانه دانست و اظهار داشت: این جشنواره برای اولین بار در شهر مقدس قم در حال برگزاری و در نوع خود در کشور بی‌نظیر است.

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم افزود: جشنواره «شهر ما»، پیوندی مبارک میان رسانه دیجیتال و مدیریت شهری و رسالت‌های شهرداری است.

وی تصریح کرد: این جشنواره ظرفیت مهمی در جهت تولید محتوای تخصصی در حوزه های مختلف مدیریت شهری و خصوصا شهرداری فراهم کرده است و و باعث افزایش بیشتر آگاهی شهروندان به وظایف و برنامه‌های شهری و همچنین ارتقا حس مشارکت آن‌ها می‌شود.

یزدان پناه بیان کرد: جشنواره رسانه‌ای «شهر ما» پس از جشنواره سالیانه شهر هوشمند که یک نگاه تخصصی به مسائل مرتبط با شهر هوشمند دارد، حرکت قابل تقدیری است که می تواند به فرهنگ‌سازی  در توسعه شهر هوشمند کمک کند.

وی خاطرنشان کرد: برای رسیدن به اهداف و نتایج هوشمند سازی در شهرها ،نیاز و عامل اول، فرهنگ‌سازی و ایجاد بینش صحیح نسبت به این موضوع درمیان شهروندان و مسئولین است.

رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم عنوان کرد: با توجه به اینکه محوریت این جشنواره فعالیت‌های رسانه‌ای است، برگزاری جشنواره نقش مهمی در تحقق اهداف در مسیر هوشمندسازی در شهرها دارد.

وی گفت: در راستای ورود بیشتر فعالین و کارگزاران مرتبط با هوشمندسازی شهر به این گونه موضوعات مهم و اطلاع‌رسانی به بخش تخصصی، انعکاس تلاش‌های رسانه‌ای خصوصا در فضای مجازی بسیار موثر است.

یزدان پناه عنوان کرد: با توجه به اینکه آثار دریافتی در تمام قالب های ممکن ، به شرطی که مرتبط با موضوعات جشنواره باشد در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی قابلیت انتشار دارند، از همه هنرمندان و فعالان این عرصه که به ویژه در ارتباط با موضوع هوشمند سازی شهر آثار دارند خواهشمندیم آثار خود را سریعا به جشنواره " شهر ما " ارسال نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها