موج
کدخبر : ۳۴۶۱۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346106

ابراهیم امامی عنوان کرد؛

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: شرایط کنونی شرایط آزادی نیست و امروز اشتغالزایی و سرمایه گذاری بخش دولتی با بحران مواجه هست و سرمایه‌گذاران بازوان قدرتمندی برای جبران و کمک به دولت در بخش توسعه اقتصادی و اشتغال زایی هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل،  ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد در کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان پارس آباد با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی باید خود را مالک فرایند سرمایه‌گذاری بدانند و در پیگیری امورات سرمایه‌گذاران اهتمام ویژه داشته باشند،خاطر نشان کرد: شرایط کنونی شرایط آزادی نیست و امروز اشتغالزایی و سرمایه گذاری بخش دولتی با بحران مواجه هست و سرمایه‌گذاران بازوان قدرتمندی برای جبران و کمک به دولت در بخش توسعه اقتصادی و اشتغال زایی هستند.

وی مسولیت پذیری را مهمترین شاخصه مدیریت دانست و اظهارداشت: هنر مدیریت در شرایط کنونی  بدون رسیک پذیری و خلاقیت و جذب سرمایه گذار متبلور نمی شود.

امامی با اشاره به پیشتاز بودن شهرستان در درصد تحقق تعهد اشتغال در سامانه رصد اشتغال در سطح استان خبر داد و افزود: تا هفته های اخیر به دلیل عدم اهتمام این جایگاه در رده های آخر بود که با تلنگر و جدیت دستگاهها موفقیت خوبی حاصل شد.

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد مغان با بیان اینکه تعهد شهرستان در سال جاری ایجاد ۲ هزار و یک فرصت شغلی است، اظهار کرد: سهم شهرستان در ۶ ماه نخست سال جاری ۵۵۴ نفر فرصت اشتغال در سامانه محقق شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها