موج
کدخبر : ۳۴۶۰۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346087

به همت فرهنگسرای رسانه اصفهان؛

مدیر فرهنگسرای رسانه گفت: به همت فرهنگسرای رسانه اصفهان وبینار آموزشی " شخصی سازی اطلاعات در رسانه های اجتماعی" در اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، فاطمه شفیعی بیان داشت: وبینار آموزشی " شخصی سازی اطلاعات در رسانه های اجتماعی" با ارائه محمدحسین آزادی پژوهشگر حوزه رسانه های  اجتماعی 29 شهریورماه برگزار می شود.

وی ادامه داد: حجم فزاینده اطلاعات در رسانه های اجتماعی منجر به تعبیه الگوریتم هایی از سوی پلتفرم ها شده که نهایتاً فضای شخصی سازی شده ای را برای هر کاربر شکل داده است و بواسطه افزایش حضور کاربران در فضای مجازی آشنایی با مبحث شخصی سازی اطلاعات ضروری به نظر می رسد.

شفیعی از برگزاری دوره های آموزشی در ترم پاییز خبر داد و افزود: فرهنگسرای رسانه   به دلیل شیوع ویروس کرونا دوره های آموزشی خود را تعداد محدود هنرجو و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می کند.

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان گفت: در این فصل کارگاه های خبرنویسی، گزارش نویسی، فن بیان و عکاسی برگزار می گردد که علاقمندان میتوانند از طریق سایت  http://www.esfahanfarhang.ir  به صورت اینترنتی تا 31 شهریور ماه ثبت نام نمایند

گفتنی است؛ علاقمندان می توانند جهت شرکت در این وبینار از طریق لینک https://www.skyroom.online/ch/esf-farhang/fan  توسط مرورگر کروم وارد کارگاه شده و گزینه مهمان را انتخاب نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها