موج
کدخبر : ۳۴۵۹۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345986

۱۰۷ بیمار جدید کرونایی شبانه روز گذشته در مراکز درمانی مازندران بستری شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، بر اساس اعلام روسای دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل، شبانه روز گذشته در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۸۵بیمار جدید و در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی بابل ۲۲بیمار جدید بستری شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به شناسایی و بستری ۸۵بیمار جدید مشکوک به ویروس کرونا، ۲۴ساعت گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه گفت: در این مدت ۸۳بیمار با بهبودی نسبی ترخیص شدند.

سید عباس موسوی با اشاره به بستری بودن ۴۲۲ بیمار کرونایی هم اکنون در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: ۱۲۴بیمار بدحال هم با علائم حاد تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه، تحت مراقبت‌های خاص تنفسی و پزشکی قرار دارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم به پذیرش و بستری ۲۲بیمار جدید مشکوک به ویروس کوووید۱۹، شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان زیر پوشش این دانشگاه اشاره کرد و گفت: ۱۷بیمار با وضعیت بهبودی نسبی در این مدت مرخص شدند.

سیدفرزاد جلالی شمار بیماران مبتلا به ویروس کرونا بستری شده در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل را ۱۷۲نفر اعلام کرد و افزود: ۳۷بیمار بدحال کرونایی، در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های این شهرستان، در حال درمان هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها