موج
کدخبر : ۳۴۵۷۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345726

دبیر شورای امور مساجد شهرستان خمینی شهر:

دبیر شورای امور مساجد شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: دشمن آگاه باشد بر روی نقاط حساس ملت ولایتمدار ایران که قرآن و اهلبیت (ع) است دست درازی نکند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا  تمنایی در تجمع مردم ولایتمدار خمینی شهر در اهانت هفته نامه فکاهی شارلی ابدو نسبت به ساحت مقدس رسول اکرم (ص)گفت: اگر دشمن بر روی نقطه حساس ملت ایران دست بگذارد قطعا ما هم اسرائیل را نشانه خواهیم گرفت.

وی بیان کرد: اگر دشمنان امت اسلامی ذره ای از اهداف خود کوتاه نمی آیند امت مسلمان نیز ذره ای عقب نشینی نخواهند داشت.

دبیر شورای امور مساجد شهرستان خمینی شهر افزود: اهانت به بزرگترین امام بشریت نشان دهنده استیصال دشمن است و این نشان از حیرانی و سرگردانی دشمنان اسلام است.

امام جمعه موقت خمینی شهر با بیان اینکه کشوری که مامور می شود چهره محبوب نبی اکرم (ص)را بد جلوه دهد در جهل خود غرق است و نمی داند رسول اکرم (ص) خورشیدی است که در جهان درخشش دارد و دشمنان احمقانه عمل می کنند.

وی گفت: از استیصال دشمن همین بس که قرار بود دنیای اسلام را تصرف کند و به لبنان و نیل بسنده کرد و امروز حاضر است تمامیت ارضی خود را حفظ کند و از دولت ها می خواهد کاری با اسرائیل نداشته باشند.

حجت الاسلام تمنایی خطاب به دشمنان ملت ایران هشدار داد: شما که نتیجه ظلم به دنیای اسلام را با فرمانده و سردار دل ها دیدید از چه روی باز دست به این اعمال خبیث می زنید؟

این استاد حوزه اذعان کرد: مردم ما ارادت خاصی به اهلبیت (ع)دارند و دشمن بداند با دست گذاشتن بر نقاط حساس ملت و ولایتمدار ایران که شامل قرآن و اهلبیت (ع)می شود قطعا ملت ایران هم نقطه ثقل شما که اسرائیل غاصب است را از میان خواهیم برد و فرزندان ما شاهد این پیروزی خواهند بود.

دبیر شورای امور مساجد شهرستان خمینی شهر از هزینه های گزاف و میلیون دلاری جنگ های منطقه سخن گفت و ادامه داد: دویست میلیون دلار هزینه یک روز جنگ در یک منطقه است و با این هزینه های سنگین مشاهده می کنیم‌که ملت یمن همچنان با قدرت در برابر ستمگران ایستاده است و امروز به جایی رسیده اند که با دست خود در حال ساخت موشک هستند.

حجت الاسلام تمنایی از دوستداران برجام پرسید؟ چرا امروز عده ای سخن از برگشت برجام می زنند و می خواهند این ملت آزاده را در بند آمریکا کنند؟شما می خواهید این ملت آزاده را به آمریکا گره بزنید در حالیکه خود با منافقان همدست و همسو هستید.

تجمع مردم خمینی شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها