موج
کدخبر : ۳۴۵۶۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345623

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد گفت: مطالبه گری در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه مسائل اجتماعی و فرهنگی به عنوان مهمترین شاخصه یک رسانه پویا و فعال است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد رضا حدادزاده دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد با اشاره به نقش رسانه ها در رشد و بالندگی هر جامعه گفت: رسانه ها باید به دنبال دمیدن روحیه امید و تحرک در جامعه باشند.

محمد رضا حدادزاده در بازدید از خانه مطبوعات استان یزد از مطالبه گری در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه مسائل اجتماعی و فرهنگی به عنوان مهمترین شاخصه یک رسانه پویا و فعال یاد کرد و گفت: رسانه ها می توانند با مطالبه گیری خود در نگاه ها و تصمیمات مدیران در سطح استان و کشور موثر باشند.

وی افزود: نیاز امروز کشور ایجاد فضای نقد سازنده در رسانه ها است چرا که نقد مثبت می تواند بر طرف کننده چالش ها باشد.

حدادزاده تصریح کرد: همدلی و هم سویی خبرنگاران و رسانه های استان یزد می تواند در حوزه های مختلف برای استان منافع بسیاری را به همراه داشته باشد و زمینه توسعه استان را در زمینه های مختلف به ویژه در زمینه جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال فراهم کند.

وی با بیان اینکه فعالیت رسانه ها باید توسط نهادهای صنفی آن ها انجام شود تصریح کرد: البته این مدیریت نباید از سوی دستگاه های حاکمیتی باشد بلکه باید از داخل خود مجموعه و در قالب مجموعه های صنفی انجام گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد تصریح کرد: وجود تشکل های صنفی قوی در حوزه مطبوعات می تواند برکات بسیاری را برای فعالین این حوزه و همچنین جامعه به همراه داشته باشد.

وی به رشد روز افزون فضای مجازی در بین مردم و اثرگذاری آن در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت:  خانه مطبوعات می تواند به عنوان انجمن صنفی دارای مجوز فعالیت به این حوزه ورود و نسبت به ساماندهی این صفحات و شناسنامه دار کردن آن ها اقدام کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها