موج
کدخبر : ۳۴۵۵۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345537

با حمایت های دولت محقق خواهد شد؛

معاون امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: شرایط بازگشت واحدهای راکد صنعتی و کشاورزی هرمزگان به چرخه تولید با حمایت های دولت محقق خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ایرج حیدری معاون امور اقتصادی استانداری هرمزگان در جلسه کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در محل استانداری هرمزگان عنوان کرد: شرایط احیای واحدهای تولیدی راکد در هرمزگان در بخش های مختلف کشاورزی، صنعتی و معدنی با رفع موانع مهیا شود.

وی افزود: همراهی و همکاری شبکه بانکی استان نقش بسزایی در بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید استان دارد.

معاون امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: جذب تسهیلات رونق تولید تبصره ۱۸ با همکاری مجموعه دستگاه های اجرایی ذیربط، بانک ها و صاحبان صنایع تولید نقش مهمی در افزایش ظرفیت تولید بخش های مختلف صنعتی و تولیدی دارد.

حیدری ابراز داشت: از همه ظرفیت های قانونی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برای ایجاد شرایط تولید در هرمزگان بهره گرفته خواهد شد و در سال جهش تولید با تصمیمات اتخاذ شده در این کارگروه شرایط تولید بسیاری از واحدها با رفع موانع مهیا شده است.

وی بیان کرد: بخش معدن استان ظرفیت مهمی برای ایجاد اشتغال و افزایش تولید است که باید تلاش کرد زمینه رونق این بخش بیش از پیش در هرمزگان فراهم شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها