موج
کدخبر : ۳۴۵۳۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345327

مدیر امور برق منطقه چهار قم از اجرای طرح جهادی اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق شهر کهک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، رضا نهاوندی مدیر امور برق منطقه چهار قم، با اشاره به فرسودگی شبکه برق شهر کهک و کمبود امکانات ادارات اقماری، گفت:طرح جهادی بهینه‌سازی و تبدیل شبکه سیمی به کابل خود نگهدار در شهر کهک اجرا شد.

وی افزود: جمع‌آوری و برکناری حدود یک هزار و 300 کیلوگرم شبکه هوایی سیمی، احداث یک هزار و 500 متر کابل خودنگهدار، اصلاح و جابجایی حدود ۱۵۰ متر کابل سرویس انشعاب، اصلاح  36 سرخط، رگلاژ شبکه به طول۱۵۰متر، ترمیم سیم پارگی شبکه،‌ شاخه زنی درختان مزاحم و احداث 15 فاصله سیم سرقتی از جمله فعالیت‌های انجام شده در این طرح است.

مدیر امور برق منطقه چهار قم جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز، اصلاح انشعابات و روشنایی معابر و تعویض لامپ‌های سوخته را از دیگر اقدامات طرح جهادی یک‌روزه در شهر کهک ذکر کرد و گفت: با اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته ضمن رفع مشکلات موجود در شهر، پایداری برق در شبکه نیز افزایش می‌یابد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: 50 نفر از عوامل، پرسنل و اکیپ‌های امور برق منطقه 4 با همکاری واحد روشنایی در اجرای این طرح مشارکت داشتند.

یادآور می‌شود طرح‌های جهادی یک‌روزه با استفاده از تمام ظرفیت شرکت توزیع نیروی برق استان قم با هدف بهینه‌سازی شبکه، تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار، افزایش تاب‌آوری و مقاوم‌سازی شبکه در مناطق مختلف استان اجرا می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها