موج
کدخبر : ۳۴۵۳۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345310

مردم شهیدپرور استان قم امروز در محکومیت اهانت به پیامبر و قرآن تجمع کرده و در صحن امام رضا(ع) حرم مطهر بانوی کرامت علیه مستکبران و اهانت‌کنندگان مستکبر شعار می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) و قرآن کریم توسط مخالفان دین مبین اسلام در کشورهای سوئد و فرانسه اعتراض مردم مسلمان در کشورهای مختلف را به دنبال داشته است تا کنون علما و شخصیت‌های مذهبی نسبت به این اقدام موهن واکنش های مختلفی نشان داده‌اند.

علما و مراجع تقلید قم و همچنین رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیام‌های جداگانه‌ای اهانت به پیامبر و قرآن را محکوم کرده و خواستار برخورد با این اقدامات شده‌اند.

مردم شهیدپرور استان قم نیز از دقایقی قبل همزمان با مردم سراسر کشور در محکومیت اهانت به پیامبر و قرآن تجمع کرده و در صحن امام رضا(ع) حرم مطهر بانوی کرامت علیه مستکبران و اهانت‌کنندگان مستکبر شعار می‌دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در این تجمع گفت: امروز جاهلیت مدرن در برابر حرکت انسان ساز وجهانی رسول خدا بیکار نبوده و هر روز شاهد حرکت جدیدی هستیم که قرآن سوزی و کاریکتاتور و نوشتن کتاب آیات شیطانی از جمله این اقدامات نابخردانه است.
وی افزود: کسانی که دین را در برابر مسیر شیطانی خود می بینند طبیعی است که دست به اقدامات نابخردانه بزنند، این نشریه فرانسوی اعلام کرده که ضد دین است و نه تنها به اسلام توهین می کند بلکه به مسیحیت و یهودیت هم توهین می کند.

ذوالنور ادامه داد: یکی از موضوعات مهم علت این گونه حرکات است که باید بررسی شود، علت نخست نفوذ شیطان در وجود انسان هایی است که نمی توانند در مسیر هدایت الهی گام بردارند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تا زمانی که دنیا برپاست باید خط مبارزه ادامه داشته باشد و گرنه بشریت مسیر تکامل خود را به  دست نمی آورد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: گروهک های تروریستی خود را برای مقابله با اسلام ناب بسیج کرده و جنگ نیابتی را برای تاخت و تاز قدرت‌های شیطانی فراهم کردند، فقط این نشریه شیطانی را عامل و مقصر این حادثه نمی دانیم بلکه جاده صاف کن‌های حاکم بر کشورهای اسلامی که میدان تاخت و تاز وآسودگی خیال را برای اسلام ستیزان فراهم کردند در این زمینه نقش دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها