موج
کدخبر : ۳۴۵۲۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345221

با شناسایی ۱۱۰ بیمار جدید کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته، شمار بیماران بستری در مراکز درمانی مازندران به ۶۸۳ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ،  بر اساس اعلام روسای دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل، از این تعداد ۹۷ بیمار در بیمارستان‌های زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و ۱۳ بیمار در چهار بیمارستان زیرمجموعه علوم پزشکی بابل بستری شدند.

همچنین ۱۸۹ بیمار مبتلا به ویروس کووید۱۹ هم با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

بستری ۵۱۲ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های مازندران

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به شناسایی و بستری شدن ۹۷ بیمار جدید مشکوک به ویروس کووید ۱۹، شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه گفت: در این مدت ۸۶ بیمار با بهبودی نسبی مرخص شدند.

سید عباس موسوی با اشاره به بستری بودن ۵۱۲ بیمار کرونایی هم اکنون در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: ۱۴۴ بیمار بدحال هم با علائم حاد تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه، تحت مراقبت‌های خاص تنفسی و پزشکی قرار دارند.

بستری ۱۷۱ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های بابل

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم به پذیرش و بستری ۱۳ بیمار مشکوک به ویروس کوووید ۱۹، شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان تحت پوشش این دانشگاه اشاره کرد و گفت: در این مدت ۱۸ بیمار با وضعیت بهبودی نسبی مرخص شدند.

سیدفرزاد جلالی شمار بیماران مبتلا به ویروس کرونا بستری شده در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل را ۱۷۱ نفر اعلام کرد و افزود: ۴۵ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های این شهرستان بستری هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها