موج
کدخبر : ۳۴۴۶۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344673

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ازافتتاح پروژه گازرسانی به شهرک گلخانه ای و 9 واحد مرغداری در فریدن در هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی در خصوص پروژه های گازرسانی شهرستان داران، اظهار کرد: امسال 6 طرح بزرگ گاز رسانی در هفته دولت با هزینه ای بیش از 435 میلیارد و 900 میلیون ریال در استان به بهره برداری رسید و در پروژه گازرسانی به شهرک گلخانه ای و مرغداری فریدن، 24 کیلومتر شبکه گذاری با هزینه ای بالغ بر 6 میلیارد اجرایی و به بهره برداری رسیده است .

وی با اشاره به توزیع سالیانه حدود 21 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی درسطح استان و بهره مندی 99.5 درصد جمعیت استان از گاز طبیعی، افزود: تمام رسالت و تلاش کارکنان این شرکت بهره مندی 100 درصدی جمعیت استان در هر سه بخش خانگی، تجاری و صنعتی می باشد.

این مقام مسئول ضمن اشاره به بهره مندی 100 درصدی خانواده های شهری و 99.08 درصدی خانوارهای روستایی از نعمت گاز طبیعی افزود: برای تامین گاز این میزان جمعیت بیش از 26 هزار کیلومتر شبکه گذاری و یک میلیون 100هزار عدد انشعاب در استان نصب و اجرا شده است و با توزیع سالانه 21 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی، در واقع از مصرف همین میزان لیتر سوخت مایع جلوگیری می شود .

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با بیان اینکه روزانه 700 میلیون متر مکعب گاز طبیعی در فصل زمستان در سطح کشورمصرف می شود، بیان داشت: با مصرف بهینه گاز در بخش های مختلف به ویژه بخش خانگی، می توان بخش های صنعت، صادرات و توسه اشتغال در کشور را رونق بیشتری داد که این مهم نیازمند فرهنگ سازی و تلاش بیشتری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها