موج
کدخبر : ۳۴۴۴۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344474

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس یازدهم:

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس یازدهم گفت: بازگشایی و آموزش حضوری دانش آموزان باید راهی برای کاهش استرس خانواده هادر بحث کرونا باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین نقد علی در آیین بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید در حضور مسئولان و معلمان ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی اظهار کرد: علم کلید حیات و عقل و سرمایه جان انسانهاست وانسان اگر از جنبه مادی کمبودی نداشته باشد بدون علم از نظر روحی به بن بست می رسد و به رخوت و کسالت مبتلا می شود.

وی زندگی کردن با کرونا را امتحان جدیدی خواند و افزود: در روایتی از امام صادق (ع) است که برای زندگی کردن نیمی از آن احتیاط و برنامه ریزی و مابقی آن تغافل و بی خیالی است؛ چرا که یک انسان نمی تواند تمام مبنا و زوایای زندگی را مدیریت و برنامه ریزی دقیق کند.

این نماینده مجلس ادامه داد: در بحث کرونا با برگزاری جلسات با فرهنگیان و اهل فن به این نتیجه رسیدیم که باید در موضوع کرونا مدیریت جدیدی جهت پیشبرد اهداف آموزشی برنامه ریزی کنیم و کرونا حقیقتی است که مهمان خانه ها شده و ماندگاری آن مجهول مانده است.

حجت الاسلام نقد علی از وجود اقشارآسیب پذیر از کرونا خبر داد و اظهار کرد: زندگی جوامع بشری در زمان کنونی با بیماری کرونا عجین شده و باید استرس خانواده ها را با حضوری کردن کلاس های آموزشی کاهش دهیم.

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی آغاز شروع سال تحصیلی از 15 شهریور را  قدم مثبتی برشمرد و خاطر نشان کرد: آموزش در سال تحصیلی جدید به صورت مجازی و حضوری انجام می شود چرا که آموزش مجازی به تنهایی مثمر ثمر نخواهد بود و مجازی و حضوری باید در کنار یکدیگر باشد.

به گزارش موج؛ در آیین بازگشایی مدارس خانواده شهید اکبر خشتی و حسین غفوری رییس شورای اسلامی شهر خمینی شهر زینت بخش این مراسم بودند.

بازگشایی مدارس در خمینی شهر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها