موج
کدخبر : ۳۴۴۳۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344361

تولیت آستان مقدس کریمه داهل بیت(س) با صدور پیامی اهانت به قرآن کریم را محکوم و تاکید کرد: آنچه جای تعجب دارد سکوت برخی از حاکمان کشورهای به اصطلاح اسلامی است که احتمالا چنان سرگرم سبک سنگین کردن روابط با امثال رژیم اسرائیل جنایتکار هستند که واکنش موثر و به هنگام را فراموش کرده و روزه سکوت گرفته اند.

 به گزارش خبرگزاری موج قم، آیت‌الله سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت (س) با صدور پیامی اهانت به قرآن را محکوم کرد که متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جهان اسلام در ایام حزین ماه محرم، سوگوار ثقلین است. چرا که بار دیگر حادثه نابخشودنی اهانت به وحی منزل الهی، قرآن کریم و مقدسات اسلامی تکرار شده است.

اهانت به قرآن، قلب تمام پیروان ادیان توحیدی، بلکه ‌‌هر انسان آزاده و اهل منطقی را جریحه دار می کند. این حرکت زشت و وحشیانه دشمنی آشکار با عقل و منطق به شمار می رود و ستیز بی پروا با تمام فضایل اخلاقی و معنوی و انسانی است که در جای جای کلام الله مجید مورد سفارش و تاکید قرار گرفته؛ همچنین انتقام از داستان های پندآموز انبیاء الهی و غلبه موحدین بر طواغیت عالم است و غیض از وعده های حقه الهی مبنی بر غلبه حزب خداوند و وراثت بندگان صالح خدا در زمین!

به کسانی که مرتکب این جنایت می شوند تنها باید گفت: موتوا بغیضکم… اما آنچه جای تعجب دارد سکوت برخی از حاکمان کشورهای به اصطلاح اسلامی است که احتمالا چنان سرگرم سبک سنگین کردن روابط با امثال رژیم اسرائیل جنایتکار هستند که واکنش موثر و به هنگام را فراموش کرده و روزه سکوت گرفته اند.

اینجانب به نمایندگی از جمع کثیر فرهیختگان شهر مقدس قم و خادمان بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها این عمل شنیع را به شدت محکوم نموده و از دولت جمهوری اسلامی خصوصاً وزارت امور خارجه اکیداً می خواهم با شدیدترین برخورد نسبت به این عمل، واکنش نشان دهند تا هم صدا با اقشار گوناگون مردم شهید پرور جمهوری اسلامی ایران در اعتراض به این حرکت باشند.

نماینده ولی فقیه در استان و تولیت آستان مقدس قم

سید محمد سعیدی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها