موج
کدخبر : ۳۴۴۳۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344341

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد آغاز عمده فعالیت سازمان را از سال ۸۹ با تصویب قانون افزایش بهره وری و قانون جامع دامپروری دانست و تعداد اعضای عضو را قریب به 4 هزار نفر عنوان کرد و گفت: این سازمان در اتصال به شبکه دولت در کشور پیشتاز است.

ششمین جلسه شورای سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد با حضور سیدجمال سجادی پور رئیس جهادکشاورزی استان یزد و برخی مدیران و معاونین این سازمان با شرکت اکثریت اعضای شورای سازمان، به ریاست محمدرضاخلف باغی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد ششم شهریورماه ۹۹ در سالن جلسات برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه رییس سازمان نظام مهندسی ضمن عرض خیرمقدم و تبریک هفته دولت به ارایه گزارشی از قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی، سیاست های سازمان، ترکیب اعضای انتخابی و انتصابی، روند صدور مجوزها و پروانه ها براساس قانون و همچنین واگذاری ها به این سازمان پرداخت.

محمدرضا خلف باغی آغاز عمده فعالیت سازمان را از سال ۸۹ با تصویب قانون افزایش بهره وری و قانون جامع دامپروری دانست و تعداد اعضای عضو را قریب به ۴ هزار نفر عنوان کرد.

وی سامانه های الکترونیکی را بستری مناسب برای ارایه خدمات به اعضا و بهره برداران عنوان کردو اظهار داشت: در سال جاری با وجود شیوع بیماری کرونا هیچ وقفه ای در وظایف این سازمان ایجاد نشد و همه امورخدمات به وسیله سامانه های الکترونیکی صورت گرفت و درصد رو به رشدی در صدور پروانه داشته ایم که در 4 ماهه نخست امسال قریب به ۶۴۱ پروانه صادر گردید.

خلف باغی سازمان نظام مهندسی استان یزد را دراتصال به شبکه دولت پیشتاز دانست.

در ادامه این نشست اعضای شورا ، مدیران و معاونین در زمینه های مختلف اعم از امور دام، گلخانه، آب و خاک، امور اراضی و غیره سخنانی ارایه نموده و در مورد آنها بحث و تبادل نظر شد.

در پایان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ضمن عرض تبریک هفته دولت و تسلیت ایام محرم از زحمات و اقدامات قابل قبولی که سازمان نظام مهندسی در این مدت انجام داده است تقدیر و تشکر کرد.

سید جمال سجادی پور تداوم جلسات و عنوان مسایل مختلف را راهی برای رفع برخی موارد مشکل زا دانست و افزود: با برگزاری جلسات متعدد و عنوان کردن مسایل و مشارکت دستگاههای مرتبط بسیاری از کاستی ها و موانع قابل حل خواهد بود.

وی در زمینه های مختلف اعم از حضور اتباع در گلخانه ها، رضایتمندی بهره بردار، مدت زمان صدور مجوزها و همچنین تعرفه های ابلاغی وزیر جهاد کشاورزی به ایراد سخن پرداخت.

در این جلسه مقرر گردید با تعاملات و همکاری دو دستگاه کمیته ای متشکل از نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی جهت موضوعات مد نظر تشکیل شود تا مسایل در کمیته مورد بررسی قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها