موج
کدخبر : ۳۴۴۱۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344152

سید کاظم موسوی:

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری بخش هیر بر احداث سالن های ورزشی در روستاهای پرجمعیت تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، جلسه شورای اداری بخش هیر با  حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی حجت السلام ، فرماندار اردبیل، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل و سایر مسئولان شهرستانی واستانی برگزار شد.

سید کاظم موسوی،نماینده مردم اردبیل نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، در جلسه شورای اداری بخش هیر گفت: احداث سالن های ورزشی در روستاهای پر جمعیت مورد تاکید است.
 
وی  افزود: نوجوانان و جوانان در روستاها باید از امکانات ورزشی مناسب برخورد دار باشند چراکه علاوه بر حفظ روحیه نشاط و شادابی و سلامتی، استعداد های ورزشی فراوانی نیز در این مناطق وجود دارد که باید کشف و پرورش داده شوند.
 
نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مسئولین امر در حیطه ورزش باید به فرهنگسازی در جامعه بپردازند تا شاهد جامعه ای شاد و به دور از بیماری باشیم.

پیشرفت فیزیکی95  زمین چمن هیر

سجا انوشیروانی مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل هم با تاکید بر ایجاد سالن ورزشی در روستاهای پرجمعیت و مستعد گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در راسای حمایت از ورزش روستایی و بازیهای بومی ومحلی نسبت به ایجاد زمین ورزشی و خانه های ورزشی روستایی اقدام خواهد کرد.
انوشیروانی اضاقه کرد: زمین چمن طبیعی بخش هیر با پیشرفت فیزیکی 95 درصد طی دو ماه آتی به بهره برداری خواهد رسید که این زمین ظرفیت بزرگی برای منطقه خواهد بود.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: سالن ورزشی روستای اوریق با تکمیل ابنیه امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم و شروع به کار کارگاه این پروژه هر چه سریعتر تکمیل و در اختیار مردم منطقه قرارگیرد.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها