موج
کدخبر : ۳۴۳۸۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343834

مسئوول بسیج مداحان و هیات های مذهبی شهرستان خمینی شهر خبر داد:

مسئوول بسیج مداحان و هیات های مذهبی شهرستان خمینی شهراز اهدای چهل پرچم به چهل هیات خبر داد.

 محمد علی ملاکریمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، از اهدای پرچم به چهل هیات  که به ذکر و نام اهل بیت مزین بود خبر داد و اضافه کرد: امید است این عمل خداپسندانه همچنان ادامه داشته باشد.

وی در خصوص برنامه ها و فعالیت های بسیج مداحان توضیح داد: در جلسه ای که با امام جمعه خمینی شهرآیت الله موسوی و اعضای بسیج مداحان برگزار شد تصمیم بر این شد که طی دیدارهایی با هیات های مذهبی از زحمات آنها تقدیر و تشکر به عمل آید.

ملاکریمی ادامه داد: خمینی شهر دارای چهار صد هیات است که موفق به دیدار تمامی آنها نشدیم و در بازدید از هیات هایی که از اکثر محلات خمینی شهر به عمل آمد این برنامه با استقبال خوبی مواجه شد و قرار بر این شد که این دیدارها ادامه یابد وبسیج مداحان تعامل بیشتری با هیات های محلات شهر خمینی شهر ایجاد کند.

وی افزود: با ورود به هر هیات ، نقاط قوت و مشکلات هیات توسط مسئول مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.

مسئوول بسیج مداحان و هیات های شهرستان خمینی شهر از اهدای پرچم به چهل هیات  که به ذکر و نام اهل بیت مزین بود خبر داد و اضافه کرد: امید است این عمل خداپسندانه همچنان ادامه داشته باشد.

محمد علی ملاکریمی در پایان از اجرای برنامه ای با عنوان 10 پیر غلام و ده نو غلام خبر داد که در برنامه ای از آنها تجلیل به عمل آید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها