موج
کدخبر : ۳۴۳۷۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343701

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر چالوس:

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر چالوس گفت: رعایت نکات مهم فنی در اجرای پروژه های عمرانی در اولویت بوده است و تلاش شد در اجرای تمام پروژه های عمرانی شهر از نظرات افراد متخصص و با تجربه استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، فرنام پولادی ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام ماه محرم اظهار داشت: شهروندان ما همیشه بیشتر وعده نتایج رو می شنوند و کمتر به آنها گفته می شود که چه مسیری تا رسیدن به این نتایج باید طی شود و چه چالش ها و موانعی در این مسیر ها وجود دارد.

وی ادامه داد : اعضاء شورا و شهردار تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با بکارگیری از تخصص، تجارب گذشته و بهره گیری از متخصصین اهل فن و شناسایی چالش ها و موانع و فرصت های پیش رو برای انجام بهتر کارهای عمرانی و کاهش ایرادات که نمی توان آنها را نادیده گرفت ، پروژه های عمرانی را هر چه بهتر اجرا کنند.

پولادی بیان داشت: در شورای اسلامی دوره پنجم تلاش شد تا ابتدا اولویت های عمرانی مشخص و پروژه ها به صورت اصولی پیگیری شود که خوشبهتانه در سه سال گذشته با نظارت شورای اسلامی شهر چالوس اقدامات خوبی در حال اجرا یم باشد.

وی بیان داشت: شاید گفته شود پروژه ای در سه سال اول به بهره برداری نرسیده است اما بیشتر تلاش ها این بود تعداد پروژه های با هم اجرایی شود و در سال آخر شاهد بهره برداری از آنها باشیم.

پولادی اظهار داشت: در سایه تعامل و همکاری خوب اعضای شورای اسلامی شهر با شهردار چالوس شاهد اجرای پروژه های عمرانی در راستای توسعه زیر ساختی شهر در تمام مناطق شهری هستیم و این روند ادامه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها