موج
کدخبر : ۳۴۳۵۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343565

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اعلام کرد،

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از مشخص شدن نفرات برتر چهل و سومین دوره مسابقات قرآن استانی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام مهدی طاهری گفت: چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور 393 شرکت کننده در روزهای 25 و 26 مرداد ماه به میزبانی شهرستان برخوار  با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این مسابقات 245 نفر در بخش خواهران و 148 نفر در بخش برادران شرکت کردند، ادامه داد:  10 رشته حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، حفظ 5 جزء، قرائت، ترتیل، اذان، دعاخوانی، تواشیح و تفسیر قرآن برای برادران در این دوره از مسابقات برای برادران در نظر گرفته شده بود که در بخش خواهران نیز اذان و تواشیح در دستور کار رقابت نبود.

این مقام مسئول با بیان اینکه در هر رشته سه نفر به عنوان نفرات برتر چهل و سومین دوره مسابقات قرآن  معرفی شدند، ادامه داد: بر اساس سهمیه اختصاصی به استان اصفهان از این تعداد 19 نفر مرحله کشوری راه یافتند.

وی افزود: در بخش برادران محمدجوادنصیری آرانی از آران و بیدگل نفر اول رشته حفظ کل، محمدحسین فتوحی رشیدی نفر دوم رشته حفظ کل از اصفهان، حسین جودکی نفر اول حفظ 20 جزء از اصفهان، سید مهدی بنی هاشمی نفر دوم حفظ 20 جزء از اصفهان، مصطفی خواجه نفر سوم رشته حفظ 20 جزء از اصفهان، مجید زینلی رتبه اول قرائت تحقیق از اصفهان، سید علی موسوی زاده نفر اول رشته ترتیل از خمینی شهر، رسول زارعان نفر اول اذان از برخوار، علی اصغر علی رضایی نفر اول رشته تفسیر از گلپایگان در بین برادران به مرحله کشوری راه یافتند.

 رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در خصوص راه یافتگان به مسابقات کشوری خواهران نیز گفت: در این بخش در حفظ کل هاجر مهرعلیان از اصفهان، راضیه رحیمی از اصفهان، زهرا محبی از برخوار، فاطمه بیابان پور از آران و بیدگل و نرگس رضایی     از خمینی شهر، در بخش حفظ 20 جزء سمیه عباسی از اصفهان و زینب پارسا ازکاشان، در رشته قرائت تحقیق نجمه سادات مهدوی از اصفهان، در بخش ترتیل وجیهه سادات مهدوی از اصفهان و در بخش تفسیر تفسیر فهیمه مومنی از خمینی شهر به مرحله کشوری راه یافتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها