موج
کدخبر : ۳۴۳۵۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343549

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اعلام کرد:

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از آماده باش یگان حفاظت اراضی ملی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در استان اصفهان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا قاری قرآن گفت: به منظور احتمال تصرفات در اراضی ملی، عوامل یگان حفاظت استان اصفهان در روزهای  تاسوعا و عاشورای حسینی برای پیشگیری از هرگونه تخلف و تصرف به اراضی ملی و مقابله با متعرضین احتمالی در آماده‌باش کامل هستند.

وی خاطرنشان کرد: در راستای رویکرد پیشگیرانه، تیم‌های گشت و مراقبت یگان حفاظت اراضی هم در سطح ادارات شهرستان ها و هم در ستاد اداره کل به صورت شبانه‌روزی و مستمر عرصه‌های دولتی را مورد رصد و پایش قرار می‌دهند و به محض مشاهده هرگونه تخلف بر روی اراضی ملی با متخلفان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان یادآور شد: افراد سودجو معمولاً در ایام تعطیلات مثل نوروز، آخر هفته‌ها، چند روز تعطیلی متوالی یا ایام شهادت سیدالشهدا (ع) فرصت را برای دست‌اندازی به زمین های ملی و دولتی فراهم می‌بینند؛ لذا از عموم مردم درخواست می‌شود در صورت مشاهده موارد تصرف و تعرض به اراضی ملی مراتب را فوراً از طریق تماس با شماره تلفن  1656 به یگان حفاظت از اراضی‌ملی اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها