موج
کدخبر : ۳۴۳۳۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343345

معاون سیاسی استاندار کردستان:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اعلام اینکه در سال 96 فقط 45 سازمان مردم نهاد در کردستان مجوز فعالیت داشتند، گفت: در حال حاضر تعداد600 سمن در استان دارای مجوز فعالیت هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حسین خوش اقبال عصر سه‌شنبه در مراسم بهره برداری از طرح‌های هفته دولت در دیواندره با اعلام این مطلب اظهار داشت: مهمترین مزیت هر منطقه نیروهای جوان آن هستند و مجموعه دولت نیز بدنبال استفاده از این نیروها در پست‌های مدیریتی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان به سفر مسوولین کشوری به استان اشاره کرد و یادآور شد: پارسال 125 مورد سفر مسوولان رده بالای کشور به کردستان برای بازدید و برطرف کردن مشکلات انجام شد.

وی به عملکرد دولت در یکسال گذشته اشاره کرد و افزود: برگزاری کنگره 5400 شهید سرافراز و کنگره مشاهیر کرد جزء بهترین برنامه‌های فرهنگی استان بود که بازتاب خوبی در کشور داشت.

خوش اقبال در خصوص ایجاد سمن ها در استان تاکید کرد: سال 96 تعداد سازمان های مردم نهاد استان کردستان 45 مورد بود که این آمار اکنون به 600 مورد رسیده که رشد 15 برابری داشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: استفاده از نیروهای بومی در پست‌های مدیریتی از برنامه‌های با اولویت دولت در این استان است.

وی ادامه داد: در حوزه راه 390 میلیارد تومان به راه آهن سنندج به همدان، آماده سازی 20 کیلومتر گردنه صلوات اباد با اعتبار 40 میلیارد تومان و اعتبار مناسبی هم به جاده سنندج به مریوان که اولویت دولت بود اختصاص یافت که کمک خوبی بوده است.

خوش اقبال گفت: سالن 6 هزار نفری شهر سنندج با تلاش دولتمردان تکمیل و بزودی افتتاح و در اختیار ورزشکاران قرار می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها