موج
کدخبر : ۳۴۲۷۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342785

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان اعلام کرد:

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان ازاجرای طرح اطعام حسینی کمیته امداد تا پایان ماه صفردر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع با اشاره به اجرای طرح اطعام حسینی کمیته امداد بیان داشت: نیکوکاران گرانقدر می توانند با شماره گیری کد دستوری #۱*۰۳۱*۸۸۷۷* و واریز به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ در طرح اطعام و احسان حسینی مشارکت کنند.

وی ادامه داد: در طرح اطعام حسینی غذای گرم با رعایت کلیه نکات بهداشتی با همکاری و همراهی خیران، نیکوکاران و مسئولان هیئت های مذهبی تهیه و برای جلوگیری از تجمع، درب منازل مددجویان توزیع می شود.

این مقام مسئول در رابطه با طرح احسان حسینی نیز گفت: این طرح نیز به منظور جمع آوری و توزیع بسته های غذایی شامل اقلام اساسی به ویژه برنج، حبوبات، گوشت، مرغ، ماکارونی، روغن و ... اجرا می شود.

زارع با بیان اینکه شیوع ویروس منحوس کرونا شیوه برگزاری مراسمات عزاداری محرم امسال را تغییر داده است، گفت: از آنجا که بسیاری از مردم امکان توزیع نذورات خود به سیاق سالهای گذشته را ندارند، می توانند با همکاری کمیته امداد این نذورات را به دست ایتام، سالمندان نیازمند، بیماران خاص و صعب العلاج و همچنین زنان سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد در قالب غذای طبخ شده و یا سبد کالا، برسانند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: نیکوکاران گرانقدر می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد در سراسر استان، شماره گیری کد دستوری #۱*۰۳۱*۸۸۷۷* ، تماس با ۰۹۱۳۰۷۸۸۰۰۱، مراجعه به وبگاه emdad.ir و واریز به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹  نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، در طرح اطعام و احسان حسینی مشارکت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها