موج
کدخبر : ۳۴۲۳۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342383

ابراهیم امامی:

سرپرست فرماندار شهرستان پارس آبادگفت : احساسات و غرور افکار عمومی پارس آباد در رابطه با راههای مواصلاتی شهرستان جریحه دار شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ابراهیم امامی سرپرست فرماندارشهرستان پارس آباد امروز بعد از ظهر در جلسه شورای هماهنگی ترافیک این شهرستان اظهارداشت: فکر نمیکنم اولویتی بالاتر از جاده های پارس آباد در بین جاده های استان باشد.

وی تاکید کرد: اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و راه و شهرسازی بایستی  اولویتهای استان را به سمت محور های شمال استان متمرکز نمایند.

 سرپرست فرماندار پارس آباد ادامه داد :مردم بهبود وضعیت راههای شهرستان پارس آباد را در تمامی محافل و تریبونها خواستارند و تمامی دستگاهها بایستی در جهت تامین امنیت و سلامت خانواده ها  به جد این مطالبه به حق را پیگیری نموده پاسخگو افکار عمومی باشیم.

امامی با اشاره به آمارهای بالای فوتی جاده ای و داخل شهری خواستار اقدامی عاجل کوتاه مدت و برنامه ای بلند مدت برای کاهش این حوادث ناگوار شد.

 وی گفت: کمپین" آرام برانیم ، ایمن بمانیم " راه اندازی شده و آموزشهای تخصصی و عمومی ارائه شده و رفتارهای مثبت ترافیکی تشویق و   هنجارشکنی های  ترافیکی مورد نقد  واقع شود.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها