موج
کدخبر : ۳۴۲۲۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342247

محمدباقر نوبخت:

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از افتتاحیه راه آهن اردبیل_ میانه تا پایان دولت دوازدهم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، صبح امروز محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای بازدید از پروژه های عمرانی به همراه مجمع نمایندگان مجلس به استان اردبیل سفر کرد.

نوبخت در فرودگاه اردبیل در بین خبرنگاران از اختصاص 30 هزار میلیارد ریال برای طرح های تولیدی و عمرانی خبر دادگفت: ۲۰ هزار میلیارد ریال از این اعتبار برای تکمیل ۵۲ طرح تولیدی نیمه‌تمام در راستای تحقق برنامه‌های جهش تولید اختصاص می یابد که با بهره‌برداری از این طرح‌ها برای ۱۱ هزار و ۲۳۲ نفر فرصت شغلی مستقیم فراهم می‌شود.

وی اظهارداشت: ۱۰ هزار میلیارد ریال دیگر نیز برای اجرای ۱۲ طرح عمرانی در این استان هزینه خواهد شد که این طرح‌ها امسال بهره‌برداری خواهد شد.

**ابرپروژه راه‌آهن اردبیل - میانه تا پایان دولت دوازدهم بهره‌برداری می‌شود

 معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: اجرای ابرپروژه راه‌آهن اردبیل - میانه با توجه به صعب‌العبور بودن مسیر و سختی کار افتخاری برای نظام و دولت است که تا پایان دولت دوازدهم بهره‌برداری می‌شود.

نوبخت در جریان بازدید از عملیات ریل‌گذاری این پروژه بیان کرد: این طرح به هیچ وجه با کمبود منابع مالی روبرو نبوده و مصمم هستیم آن را بعنوان یکی از اقدامات افتخارآمیز دولت تدبیر و امید به نتیجه رسانده و  به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

وی با بیان اجرای طرح‌های ریلی متعدد در کشور در دولت تدبیر و امید اظهارداشت: با وجود تردیدهایی که درباره به نتیجه رسیدن  راه‌آهن کرمانشاه ، همدان ، گیلان ، ارومیه و راه‌آهن تبریز - بستان‌آباد وجود داشت ، دولت تدبیر و امید این پروژه‌های بزرگ را عملیاتی و به نتیجه رساند و درباره راه‌آهن اردبیل هم چنین خواهد شد.

نوبخت گفت: کار در پروژه ۱۷۵ کیلومتری راه‌آهن اردبیل - میانه باید از دو جبهه سرعت گیرد و با توجه  به نبود مشکل اعتباری، بهانه‌ای برای تکمیل و به نتیجه نرسیدن آن در این دولت وجود ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها