موج
کدخبر : ۳۴۲۲۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342210

حمید شهبازی خبر داد:

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان بیان کرد: منطقه ۱۰ برند سرمایه‌گذاری شهر اصفهان می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی با اشاره به  اجرای ۱۰ پروژه مشارکتی کوچک و بزرگ در این منطقه گفت:  منطقه 10 شهرداری اصفهان برند سرمایه گذاری شهر شناخته شده به طوری که سال گذشته شاهد حدود ۴۰۰ درصد رشد سرمایه‌گذاری و مشارکت در اجرای پروژه‌های مختلف بودیم.

وی اظهار کرد:با توجه به وجود ظرفیت‌های بالقوه برای سرمایه گذاری در این منطقه، حضور و مشارکت سرمایه گذاران رشد و توسعه را به همراه خواهد داشت.

این مقام مسئول افزود: منطقه ۱۰ یکی از مناطق مهم و شاخص شهر اصفهان به شمار می‌رود که رویکرد توجه به پروژه‌های بخش خصوصی و مشارکتی را دنبال می‌کند.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان تصریح کرد: با توجه به اینکه جذب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری آنها در حوزه اقتصادی شهر مورد تاکید مدیران شهری بوده است، در صدد برآمدیم تا از این ظرفیت نهایت استفاده را برای توسعه پایدار و ایجاد ثروت در منطقه ۱۰ داشته باشیم.

وی با اشاره به پروژه‌های مشارکتی فعال در منطقه ۱۰، گفت: این منطقه با وجود ظرفیت‌های مناسب و مطلوب خود به عنوان برند سرمایه گذاری شهر اصفهان شناخته شده است به طوری که سال گذشته حدود ۴۰۰ درصد رشد سرمایه گذاری و مشارکت در اجرای پروژه‌های مختلف را در این منطقه شاهد بودیم.

شهبازی با بیان اینکه منطقه ۱۰ به عنوان یک منطقه امن برای سرمایه‌گذاری همراهی و تعامل خوبی با سرمایه گذاران به ویژه در زمینه اقتصاد شهری دارد، ادامه داد: در حال حاضر ۱۰ پروژه مشارکتی در این منطقه در حال اجرا است که پس از بهره‌برداری نقش مهم و اثرگذاری در ارتقا زندگی شهروندان خواهد داشت.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از شهرک سلامت به عنوان یکی از پروژه‌های مهم مشارکتی این منطقه یاد کرد و گفت: این پروژه می‌تواند نقش مهمی در توسعه سلامت پایدار شهر و استان اصفهان همچنین جذب توریست سلامت به ویژه از کشورهای حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه داشته باشد.

وی با اشاره به پروژه مشارکتی پارکینگ بیمارستان عسگریه، اظهار کرد: اجرای این پروژه که با هدف کاهش ترافیک خیابان عسگریه انجام شده، مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد.

شهبازی ادامه داد: مجموعه تجاری، مسکونی و پارکینگ خیابان عطار نیز به عنوان یکی دیگر از پروژه‌های مشارکتی در حال احداث است و می‌تواند به عنوان پروژه محرک توسعه و تغییر در بافت فرسوده قلمداد شود.

وی با اشاره به احداث چهار پروژه مجموعه مسکونی مشارکتی در اتوبان خزایی شامل «نیلوفر»، «یاس»، «اقاقیا» و «گندم»، افزود: این پروژه‌ها با سرمایه گذاری افزون بر ۴۰۰ میلیارد تومان در حال اجرا است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان ادامه داد: در حوزه گیاهان دارویی و کشاورزی شهری با توجه به قابلیت زمین‌های کشاورزی داخل محدوده می‌توان فضاهایی ایجاد کرد تا مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.

حمید شهبازی تصریح کرد: در حوزه کفش با توجه به قابلیت‌های موجود در خیابان حکیم اسدی، می‌توان این محور را به «نمایشگاه و برند تولید کفش دست دوز شهر اصفهان» تبدیل کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها