موج
کدخبر : ۳۴۲۱۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342175

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر:

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر گفت: سربازان امام زمان امسال می توانند نذورات خود را در قالب کمک های مومنانه به دست نیازمندان برسانند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمد کریمیان در هم اندیشی روسای هیئت های مذهبی خمینی شهر بیان داشت: امروز کسی می تواند خود را سرباز امام زمان بداند که در این شرایط اقتصادی به خانواده های آبرومند و نیازمند یاری برساندودر محرم امسال نذورات خود را در قالب کمک های مومنانه انجام دهند.

وی اظهار کرد: خمینی شهر حسینیه ایران است و این افتخاری برای مردم شهید پرور خمینی شهر است.

وی با بیان اینکه امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس است، افزود: رشادتهای هشت سال دفاع مقدس برگرفته از قیام اباعبدالله الحسین علیه السلام بود.

کریمیان تصریح کرد: جلوه محرم امسال باید قوی تر از سال های دیگر برگزار شود و این می تواند با نصب هر پرچم بر سردر هر خانه صورت پذیرد.

وی گفت: در آیین حسینی عاشقان سیدالشهدا شعاری باعنوان یا لیتنا کنا معک سر می دهند و عاشقان خاتم الاولیا باید همراه و همدل پسر فاطمه باشند.

سرهنگ محمد کریمیان افزود: امروز کسی می تواند خود را سرباز امام زمان بداند که در این شرایط اقتصادی به خانواده های آبرومند و نیازمند یاری برساند و در محرم امسال نذورات خود را در قالب کمکهای مومنانه انجام دهند.

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر در پایان توصیه کرد: در شهرستان خمینی شهر که به حسینی شهر ایران مشهور است و درپخش  نذورات اباعبدالله الحسین مثال زدنی است امسال نذورات خود را به صورت بسته های معیشتی بین نیازمندان تقسیم کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها