موج
کدخبر : ۳۴۲۱۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342119

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری از کارگاه های ازندریان بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر در حاشیه بازدید محمد امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری در سفر به شهرستان ملایر از تعدادی کارگاه‌های خیاطی شهر اَزَندَریان گفت: پوشش بیمه‌ای، تسهیلات بانکی و نبود مکان و فضای مناسب را از عمده مشکلات این صنف است و امیدواریم با سفر دکتر امید به ملایر مشکل صنف خیاطان این شهرستان رفع شود.

وی افزود: در حال حاضر حدود ۲۰ هزار نفر در سطح این شهرستان در حرفه خیاطی مشغول به فعالیت هستند.

قدرت الله ولدی افزود: از این تعداد حدود ۶ هزار خیاط در شهر ازندریان فعالند که بیشتر در منازل و کارگاه‌های کوچک و در کنار خانواده‌های خود مشغول هستند.

فرماندار ویژه ملایر ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده احداث ناحیه صنعتی برای صنف خیاطان این شهرستان طراحی و قرار است امروز این طرح مصوب و به مرحله اجرا برسد.

ولدی گفت: پنج هکتار زمین در شهر ازندریان برای اجرای این ناحیه صنعتی پیش بینی شده و در صورت مصوب شدن، عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

شهر ازندریان با حدود ۵۰۰ کارگاه فعال و ۶ هزار خیاط یکی از فعالترین شهرها در حرفه خیاطی است.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به همراه مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و استاندار همدان امروز به ملایر سفر کرده اند و بازدید از کارگاه‌های خیاطی، شهرک صنعتی مبلمان حاجی آباد و برگزاری نشست در فرمانداری ملایر از جمله برنامه‌های این سفر است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها