موج
کدخبر : ۳۴۱۸۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341846

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم:

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از اتخاذ و اجرای تمهیدات بهداشتی جهت مقابله با کرونا در جایگاه های 10 گانه تحت پوشش این سازمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، علیرضا مظفری با اشاره به ماهیت خدمات رسانی شبانه‌روزی جایگاه‌های عرضه سوخت و مراجعات گسترده‌ای که در این خصوص صورت می‌پذیرد، بیان داشت: به منظور حفظ سلامت و قطع زنجیره انتقال، از دریافت و پرداخت وجه نقد جلوگیری بعمل آمده و با توجه به وجود زیرساخت‌های لازم جهت پرداخت بهای سوخت به صورت الکترونیکی، مراجعین می‌توانند از طریق کارت‌های اعتباری نسبت به پرداخت بهای سوخت اقدام نمایند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم با تأکید بر اینکه حفظ سلامت عمومی رانندگان و کارکنان جایگاهها حائز اهمیت است، افزود: از مراجعین انتظار داریم جهت پیشگیری از انتشار ویروس و آلاینده بودن تجهیزات و نازل ها، اجازه دهند فرآیند سوخت گیری صرفاً توسط اپراتورها انجام شود.

مظفری بیان داشت: ضدعفونی و گندزدایی تجهیزات از قبیل؛ نازل‌ها، دستگاه‌های کارت خوان و شست وشوی محیط عمومی جایگاه ها به صورت روزانه و در چند نوبت در دستور کار قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها