موج
کدخبر : ۳۴۱۷۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341795

در صورت حمایت بخش خصوصی از تیم های ورزشی؛

استاندار هرمزگان گفت: ورزشکاران این استان در بسیاری از رشته های ورزشی توان حضور در رقابتها و لیگ های مختلف کشور را دارندکه می بایست این مقوله را تقویت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان اظهارکرد: اقدامات بسیار خوبی در گسترش همه جانبه ورزش در کشور شاهد بوده ایم که نشات گرفته از نگاه مثبت دولت به مقوله ورزش است و در فضای ورزش شاهد یکپارچگی و هم افزایی بین جامعه ورزش هستیم. 

وی با بیان اینکه استان هرمزگان از لحاظ پتانسیل ورزشی ظرفیت بسیار خوبی را دررشته های مختلف ورزشی دارد ، اظهارداشت: در صورت ورود وحمایت بخش خصوصی از تیم های ورزشی استان، ورزشکاران این استان در بسیاری از رشته های ورزشی توان حضور در رقابتها و لیگ های مختلف کشور را دارندکه می بایست این مقوله را تقویت کرد. 

این دیدار که در دفتر همتی استاندار هرمزگان برگزار گردید در خصوص توسعه امکانات ورزشی استان و نیز روند جاری ورزش هرمزگان،زیرساختها و توسعه ورزش استان و پتانسیل های موجود استان در خصوص برگزاری مسابقات ملی و بین المللی و حضور یک نماینده از استان هرمزگان در لیگ دسته یک فوتبال کشور، در این دیدار مورد تبادل نظر قرار گرفت. ️

وی گفت: حمایت های لازم را ازجامعه ورزش و جوانان استان انجام خواهیم داد تا شاهد پویایی و شکوفایی ورزش وجوانان در هرمزگان باشیم. 

در این جلسه مقرر شد که مجمع نمایندگان استان به اتفاق  همتی استاندار هرمزگان و مدیر کل ورزش و جوانان بزودی جلسه ای را باحضور وزیر ورزش و جوانان در تهران پیرامون زیرساخت های ورزشی، پروژه های عمرانی ملی و استانی، مجموعه ورزشی خلیج فارس،تکمیل سالن ورزشی سام و زال قشم ،عملیات اجرایی سالن ۶ هزار نفره بندرعباس، دهکده آبی ساحلی بندرعباس و ورزشگاه ۱۰ هزار نفره میناب وحضور یک نماینده از استان در لیگ دسته یک فوتبال کشور برگزارشود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها