موج
کدخبر : ۳۴۱۵۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341555

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ایران از امن‌ترین کشورهای دنیا برای سرمایه گذاری است و به سرمایه گذاران خارجی این اطمینان را می دهم که از تعامل سازنده و صادقانه با ایران نتیجه خوبی خواهند گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، عزت اله اکبری در وبینار بررسی همکاری استان‌های شمالی با اسپانیا اظهار داشت: همه استان‌های ایران از نظر فرصت‌ها برجسته هستند، هرچند ممکن است فرصت‌های سرمایه گذاری و تبادلات در زمینه‌های مختلف، متفاوت باشد اما هر کدام از استان‌های ایران ظرفیت‌ها و فرصت‌های منحصربه‌فرد دارند.

وی  ادامه داد: به سرمایه گذاران اعلام می‌کنیم که هر کجا قرار است کارخانه بزنند باید استانداردهای زیست محیطی را رعایت و پیشاپیش استانداردهای خود را اعلام کنند.

محمدرضا مجیدی دبیرکل مجمع مجالس آسیایی نیز ضمن خرسندی از پیگیری‌های دو طرف برای حصول نتیجه، از آمادگی این مجمع برای تسهیل در روابط گفت و بر رعایت موازین و قوانین، و پیگیری جدی مواردی که برای ایجاد یک روابط پویا و مستمر از سوی طرفین نیاز است، تأکید کرد.

امیری رئیس دفتر وزارت امور خارجه در مازندران نیز از تلاش این دفتر طی یکی دو سال گذشته برای شناساندن ظرفیت‌های صادراتی مازندران به کشورهای مختلف گفت و ادامه داد: اقدامات مناسب دفتر نمایندگی وزارت خارجه در مازندران به سبب رایزنی‌های انجام شده و کمک به مسؤولان سیاسی و اقتصادی استان در مسیر ارتباطات و تعاملات تجاری با سایر کشورها باعث شد که این نمایندگی رتبه عالی را در بین سایر دفاتر استانی به دست آورد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها