موج
کدخبر : ۳۴۰۶۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340628

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تویسرکان؛

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تویسرکان با اشاره به توزیع ۱۰۰۰ بسته حمایتی بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از بیماری کرونا، گفت: ارزش این بسته های حمایتی افزون بر ۳۵۰ میلیون تومان بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، رضا عزیزی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تویسرکان با اشاره به توزیع  بسته حمایتی بین خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا، گفت: طی ارسال لیست هایی از دفتر نماینده، امام جمعه و لیست نیازمندانی که خود هلال احمر در اختیار داشت، برآن شدیم روشی را در اِکسل طراحی کرده و اسامی نیازمندان را با کد ملی وارد برنامه کرده تا بدین ترتیب کدهای ملی تکراری حذف شده و نیازمندان شناسایی و بسته ها به آنها تحویل شود.

وی با بیان اینکه هلال احمر بازوی کمک رسانی به آحاد جامعه است، گفت: هدف از انجام خدمات، کمک رسانی و آموزش جوانان و داوطلبان، شناساندن هرچه بهتر و بیشتر جمعیت هلال احمر به جامعه است.

رضا عزیزی  با اشاره به توزیع ۱۰۰۰ بسته حمایتی بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از بیماری کرونا با هزینه ای افزون بر ۳۵۰ میلیون تومان اظهار کرد:  در راستای ارائه خدمات بهتر و مفیدتر به مردم مانور سلامت را برگزار کردیم که این مانور توسط داوطلبان و نیروهای هلال احمر در تویسرکان به صورت نمادین‌ برای تشویق مردم به استفاده از ماسک انجام گرفت و در طول انجام مانور ۱۰۰۰ عدد ماسک، مواد ضدعفونی کننده و اقلام‌بهداشتی بین مردم و کسبه توزیع شد و همزمان نیز به منظور غربالگری و شناسایی افراد ناقل و یا بیمار کرونایی تست تب سنجی هم انجام گرفت.

عزیزی با بیان اینکه هدف اصلی خدمت صادقانه به مردم است، خاطرنشان کرد: درصدد هستیم در هلال احمر تویسرکان مجتمع توانبخشی، کاردرمانی، فیزیوتراپی، شنوایی سمجی و ... راه اندازی کنیم تا مردم از آرامش و آسایش بیشتری بهره مند شوند که در حال حاضر آماده راه اندازی مجتمع های فیزیوتراپی و توانبخشی هستیم.

وی اعلام کرد: هدف و اولویت بعدی احداث پایگاه امدادونجات در گردنه شهرستانه در پی عملیات تعریض سازی جاده تویسرکان، شهرستانه به گنجنامه هستیم و حتی امیدواریم که زودتر از اتمام تعریض جاده این پایگاه به بهره برداری برسد همچنین درصدد ایجاد و احداث پدهای بالگرد برای خدمات رسانی به کوهنوردان در کوه های این منطقه هستیم که بارها در زمستان دچار حادثه شده اند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان نیاز به پایگاه های بیشتری برای امدادرسانی به مردم دارد، یادآور شد: در حال حاضر پایگاه امداد جاده ای خیرآباد از فعالیت بالاتر و بهتری برخوردار است و در حوادث بین جاده ای در اکثر مواقع نیروهای این پایگاه زودتر از اورژانس در صحنه برای امدادرسانی حاضر هستند و جان بسیاری از همشهریان را نجات داده و در اسرع وقت مصدومان را به مراکز درمانی رسانده اند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تویسرکان در پایان اظهار کرد: معتقد هستم که در مجموعه ما ۱۰ درصد از امور را انجام می دهیم و ‌خبرنگاران ۹۰ درصد مابقی را انجام می دهند چراکه وظیفه اطلاع رسانی درست و صحیح به عهده این عزیزان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها