موج
کدخبر : ۳۴۰۶۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340615

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان:

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: فعالیت های سازمان بر ساماندهی مدیریت پسماند خشک متمرکز است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رحیم محمدی با اشاره به این که نتایج فعالیت های کلیدی سازمان منتفع شدن محیط زیست و جلب رضایت شهروندی است، بیان کرد: مسئولیت مدیریت پسماندها هم از نظر برنامه ریزی و هم از نظر عملکردی بر عهده سازمان است اما مدیریت صحیح اکثر اوقات در خانه صورت می گیرد و به همین علت ما باید برای مدیریت پسماندها از زمان تولید در خانه تا هنگام پردازش برنامه داشته باشیم.

وی با تأکید بر ورود ساختاری و نظام مند سازمان در برابر عوامل غیر مجاز، توضیح داد: در این زمینه ابزار و امکانات کافی شامل ایستگاه های بازیافت، نیروی انسانی و ... موجود است و هیچگونه کوتاهی پذیرفتنی نیست.

محمدی اضافه کرد: سیاست های سازمان در حوزه شهری و اجرایی مشخص است و فعالیت های خود را بر ساماندهی وضعیت موجود از نظر قانونی و شهروندی به صورت شفاف، متمرکز کرده ایم.

وی افزود: سازمان موظف است تمام مسئولیت های قانونی خود را به صورت جدی دنبال کند و در ادامه در کنار حمایت کامل، تمامی وظایف و عملکردها بر اساس شاخص سنجیده می شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان معاونت اجرایی را نیازمند برنامه ریزی دانسته و اضافه کرد: استخراج آمار و اطلاعات صحیح لازمه برنامه ریزی است و با استنباط داده های کمی و کیفی در قالب سامانه های نرم افزاری می توان به نتایج قابل قبولی دست یافت.

وی در ادامه به تعالی سازمان در این مسیر اشاره کرده و گفت: نتیجه گیری مناسب، مهم ترین هدف ما در این اقدامات است و بر اساس این نتایج خدمات و رویکردها تدوین و اصلاح می شوند.

محمدی با بیان این که مهم ترین دستاورد در حوزه مدیریت پسماند جلب رضایت شهروندان است، افزود: سه مرحله شامل استخراج آمار و اطلاعات به صورت صحیح، احصای فرآیند و اقدامات و حصول استراتژی و فاز کنترل و نظارت باید به درستی انجام شوند تا فرآیند ها روند صحیح پیدا کند.

وی افزود: با توجه به مشکلات ماه های قبل از جمله شرایط اقتصادی، شیوع بیماری کووید 19 و مشکلات پیمانکاران، باید از فرصت طلایی پیش آمده برای جبران استفاده کرد و با رویکردی استراتژیک در بحث مدیریت و آموزش خصوصاً برای زنان خانه دار و دانش آموزان ورود کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان تأکید کرد: اصلی ترین فرصت برای ما فرهنگ مردم است که خوشبختانه مردم اصفهان در این زمینه جایگاه خوبی دارند و با سیاست ها و برنامه ریزی صحیح می توان این اعتماد را مجددا جلب کرد و همکاری شهروندان را برانگیخت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها